Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 max plus 4/64 a coreelec
#41
Pokazuje godzinę, może pokazywać czas pozostały odtwarzania, temperaturę procesora... W sumie - szkoda czasu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Nie czaje tego urządzenia, właśnie dostałem go w łapy i raz się uruchomił corelelec, wrzuciłem plik remote.conf do storage/.config/ zresetowałem i teraz nie chce się zbootować z karty tylko cały czas wchodzi na android?! Co robię nie tak?
Jeszcze raz zrobiłem wszystko od nowa i dalej po resecie tylko bootuje android :/
Odpowiedz
#43
Spróbuj na innej karcie lub pendrive.
Odpowiedz
#44
(02-02-2021, 08:05 AM)DenDy napisał(a): Spróbuj na innej karcie lub pendrive.

Wsadziłem z aparatu, bez porównanie. Tamta chyba była taka wolna, że x96 nie wiedział o jej istnieniu w slocie Wink
Dziękuję moderatory Smile
Odpowiedz
#45
No Panie, X96 to Ty szanuj.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#46
(02-02-2021, 04:19 PM)adrt8v napisał(a): No Panie, X96 to Ty szanuj.
Ta karta z aparatu to jak dysk ssd w starym kompie Wink Dzięki

A jeszcze zostały mi 2 pytania Smile
Jedno czy można zrobić kopie takiej karty w sensie backup, żeby na nowo nie ustawiać wszystkiego tylko w razie czego skopiować na kartę?
A drugie to gdzieś jest jakiś poradnik do tego wyświetlacza (vfd.conf), w sensie chodzi mi o opis jak ustawić godziny czy kanału tv czy chociażby temperatury urządzenia?
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Co do backup skorzystaj z funkcji kopii w ustawienia - coreelec
Co do vfd, zainstaluj openvfd z repo coreelec i tam sobie możesz wiele wyklikać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#48
@Theo1313 utwórz osobny temat z tym pilotem, a ten post usuń bo temat jest o czymś innym. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#49
(18-02-2021, 08:58 AM)mjw napisał(a): @Theo1313 utwórz osobny temat z tym pilotem, a ten post usuń bo temat jest o czymś innym. Smile
Zrobione.
Odpowiedz
#50
Jeśli chodzi o kodi matrix i emulator do gier z pierwszej strony poradnika do coreelec - nie jest możliwe zainstalowanie tej wtyczki do gier. Może ktoś to sprawdzić u siebie?
U mnie jest taki error "zależności od xbmc.python w wersji 2.1.0..." "nieudana instalacja z pliku zip".
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości