Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 max plus 4/64 a coreelec
#51
Nie ma jeszcze oficjalnej wersji na kodi 19
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Czy librespot już powinno działać na 19?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#53
(19-04-2021, 07:13 AM)adrt8v napisał(a): Czy librespot już powinno działać na 19?
Działa na rc2. Jednak zdarzają się problemy.
Odpowiedz
#54
Nie posiadam Windowsa więc nagrałem obraz CoreELEC Etcherem na Macu i nie daje rady tego odpalić. Pojawia się niebieski ekran początkowy i stoi w miejscu. Z pendrivem jest tylko taka różnica, że ten ekran początkowy w kółko pojawia się i znika. Nagrywał ktoś Etcherem? Może problem leży gdzie indziej...
Odpowiedz
#55
(29-04-2021, 01:18 PM)swavo napisał(a): Nagrywał ktoś Etcherem? Może problem leży gdzie indziej...
Nagrywałem na Linuxie. Działało bez problemu.
Odpowiedz
#56
(29-04-2021, 01:50 PM)enefem napisał(a):
(29-04-2021, 01:18 PM)swavo napisał(a): Nagrywał ktoś Etcherem? Może problem leży gdzie indziej...
Nagrywałem na Linuxie. Działało bez problemu.
Na linuxie też nagrywałem bo mam na drugim dysku, i to samo. Kurcze, nie mam pomysłu jak to popchnąć.
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Nagrywałem Etcherem na Macu i działa. Może zły plik dtb.img wrzucasz?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#58
(29-04-2021, 02:28 PM)mjw napisał(a): Nagrywałem Etcherem na Macu i działa. Może zły plik dtb.img wrzucasz?
Raczej dobry, wg. instrukcji.
sm1_s905x3_4g_1gbit.dtb
Odpowiedz
#59
Czy jest jakaś opcja na stream muzyki ze Spotify oprócz librespot? Wiadomo, że ta wtyczka powoduje komplikacje, trochę się o tym przekonałem, gdy filmy potrafiły ciąć w obecności tego dodatku. No i chciałbym sobie telefonem zmieniać muzykę która będzie grać na coreelec. Librespot to daje no, ale...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#60
(30-04-2021, 11:49 AM)adrt8v napisał(a): Czy jest jakaś opcja na stream muzyki ze Spotify oprócz librespot? Wiadomo, że ta wtyczka powoduje komplikacje, trochę się o tym przekonałem, gdy filmy potrafiły ciąć w obecności tego dodatku. No i chciałbym sobie telefonem zmieniać muzykę która będzie grać na coreelec. Librespot to daje no, ale...
A ja sobie mocno chwale Librespot. Odkąd zainstalowałem usługę Locale tak od tej pory zero problemów. Działa wszystko jak powinno Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości