Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 max plus 4/64 a coreelec
#61
Hmm a może to był zbieg okoliczności. Miałem libre, jakiś serial z fanfilmu przycinał. Pomyślałem, usunę libre i zobaczę. Usunąłem, zresetowałem i nie cięło. Będzie trzeba dalej testować.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Kodi 19 problem z pilotem Savio TB-P02. Próbowałem po staremu czyli tak jak w 18 i po nowemu ze strony coreelec'a i nic nie wchodzi. Pomocy
Odpowiedz
#63
Kup sobie na bluetooth z alli. Wpinasz adapter usb i śmiga pilot bez programowania.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#64
Hejka,
mam prośbę mógłby ktoś podrzucić plik konfiguracyjny do pilota AMREMOTE (remote.conf) do X96 Max+ 4GB 1Gbit, bedę wdzieczny bo linki w temacie wygasły. :)
Pzdr.
Odpowiedz
#65
Ja próbowałem różnych plików do tego box-a z CoreEelec i powiem że niezbyt płynnie to działa ...lepiej jak wspomniano kupić jakiś model na radio z Aliexpress. Ja kupiłem 2.4G Fly Air Mouse G10S PRO działa o wiele lepiej nie jest super bo zdarzają się rzadko przeskoki co kilka pozycji ale naprawdę rzadko.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Natomiast oryginalny pilot działa jak przysłowiowy "muł" działa jakby mu się nie chciało :-) ...i czasami nie reaguje zwłaszcza na przycisk OK ?
plik .conf do X96max+ By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#66
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
ja tak odkopie temat. odnośnie piolta na IR. Czy ktoś rozwiązał problem zamulania ? nie chce używać pilota na bluetooth (mam taką klawiaturkę). Używam pilota uniwersalnego którym obsługuje TV,Ampli, CD i X96 więc zależy mi na płynnej obsłudze po IR
Odpowiedz
#68
(13-01-2023, 08:49 PM)hetm4n napisał(a): ja tak odkopie temat. odnośnie piolta na IR. Czy ktoś rozwiązał problem zamulania ?  nie chce używać pilota na bluetooth (mam taką klawiaturkę). Używam pilota uniwersalnego którym obsługuje TV,Ampli, CD i X96 więc zależy mi na płynnej obsłudze po IR
Co Ci konkretnie zamula? Wolno się przełącza wszystko?
Ja mam ok, działa prawidłowo. Jeden przycisk mi tylko zamula w pilocie uniwersalnym all for one i z tym sobie poradzić nie mogę za bardzo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości