Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 max plus 4/64 a coreelec
#1
Posiadacze x96 max plus - jest sens bawić się w coreelec czy android działa tak dobrze, że nie warto bawić się w zmianę systemu?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Andek jakoś działa. Coreelec zapieprza. Jak zawsze.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
A co jeśli któregoś dnia coreelec straci wsparcie i przestanie istnieć, a ja już nie będę miał andka bo go wywalę? Możliwy taki scenariusz?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#4
To nie wywalaj andka tylko zainstaluj na karcie. Poza tym - wcześniej spodziewałbym się że nie będzie wsparcia na andku na tym boxie niż braku wsparcia coreelec
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(23-11-2020, 03:34 PM)adrt8v napisał(a): Możliwy taki scenariusz?

[Obrazek: e025.gif]

[Obrazek: CGyAAY0l.jpg]
Odpowiedz
#6
Zainstalowałem na karcie Coreelec - kodi to naprawdę fajny soft i duża możliwość rozbudowy o wtyczki. Podpiąłem dysk z filmami, pobrałem opisy przez filmweba. Bajka. Jednak później dopiero spróbowałem androida, od razu instalując rom Slimbox, do tego tivimate i muszę przyznać, że wygoda w oglądaniu tv dużo lepsza (a do tego głównie wykorzystuję przystawkę). Co prawda nie ma już tych smaczków jak opisy do filmów z USB czy fanfilm itp, ale ja zostanę na androidzie (chyba że znajdę na kodi w końcu jakąś skórkę, która mi spasuje bo póki co nadal szukam).
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Slimbox? Czyli jakiś custom na boxa?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#8
Tak, projekt z forum xda. Do wyboru z launcher Android pie albo Android TV. Oczywiście ten custom w miejsce oryginalnego softu (ale tego też na wszelki wypadek sobie ściągnąłem).
Odpowiedz
#9
(23-11-2020, 04:09 PM)shados napisał(a):  (chyba że znajdę na kodi w końcu jakąś skórkę, która mi spasuje bo póki co nadal szukam).
Arctic Zephyr 2 sprawdzałeś?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
(23-11-2020, 04:40 PM)shados napisał(a): Tak, projekt z forum xda. Do wyboru z launcher Android pie albo Android TV. Oczywiście ten custom w miejsce oryginalnego softu (ale tego też na wszelki wypadek sobie ściągnąłem).

Mógłbyś wypisać najważniejsze różnice jeśli chodzi o fabryczny rom a ten slimbox? Chodzi o to co zyskuje, a co tracę, a takie porównanie od kogoś kto ma rzeczywiste porównanie, a nie czystą teorię jest najlepsze.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości