Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hejo.tv błąd logowania
#31
(02-02-2021, 04:09 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-02-2021, 03:49 PM)Gunia napisał(a): z kodi
na kodi

Kodi z oficjalnego źródła, jaka wersja?

Wtyczka 2.2.87 Kodi 18.9 działa bez uwag...

(02-02-2021, 04:47 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-02-2021, 04:25 PM)Gunia napisał(a):  komunikat "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..."

Pro forma, wtyczka InputStream Adaptive aktywna?

Dodatki => Moje dodatki => Wtyczki strumieniowe => InputStream Adaptive 2.4.6
Aktywowałam lecz dalej bez zmian  Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Czy może coś jeszcze trzeba aktywować po instalacji kodi i hejo.tv? Dodam iż darmowa.tv działa bez problemum
Odpowiedz
#33
Odpowiedz
#34
Słowa klucz "swojego konta"
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#35
Odpowiedz
#36
(03-02-2021, 11:28 AM)Gunia napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. potem trzeba się zalogować we wtyczce danymi swojego konta i tyle. Nic nie trzeba osobno doinstalowywać/aktywować. Ps. Na a linkowanie tutaj tego "poradnika" to tak jakby do lasu trociny wyrzucać.
Konto premium mam wykupione na trzy miesiące, loguje się swoimi danymi i pojawia się informacja o nieudanym odtwarzaniu.Może spróbuj tak- odinstaluj wtyczkę łącznie z danymi logowania (kodi standartowo się o to pyta) i zainstaluj ponownie z repo Mbebe, i dane swoje logowania wpisz po komunikacie, że zostala zainstalowana wchodząc w ten sposób- klikając prawym przyciskiem myszki na wtyczce, lub przytrzymując dłuzej "ok" na pilocie, czy enter na klawiaturze wywolaj menu kontekstowe a w nim potem informacje/konfiguruj i wpisz swoje pasy, nie zapomnij zaznaczyc logowania w serwisie a potem na końcu "ok". Jeśli to nie pomoże, to potrzebne bedą logi i ktoś mądrzejszy ode mnie w nie zerknie.

Podziękowali: Gunia
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Odpowiedz
#38
Witam. Od pewnego czasu nie mogę korzystać z filmów i seriali hejo tv poprzez kodi dla android tv
Wyrzuca mi błąd hejo tv
Najnowsza wersja kodi + plugin.video.hejotv-2.2.90
Macie pomysł jak to naprawić?

[Obrazek: 4QKc19sl.jpg]
Odpowiedz
#39
(15-10-2021, 04:38 PM)konio124 napisał(a): hejotv-2.2.90

Dlaczego nie najnowsza wersja 2.2.91?
Odpowiedz
#40
pobrałem wtyczkę ze strony hejo tv a tam jest 2.2.90, gdzie mogę pobrać wersję 91?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości