Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBox
#11
(30-11-2020, 10:37 AM)ada6666 napisał(a): czyli czekać na nokie czy inwestować w nc+ 

Twoje pieniądze, i raczej swój rozum masz [Obrazek: k045.gif]

ada6666 napisał(a):co powiecie na fire stick 4k???

Jest na forum dedykowany temat, gdzie ten Stick 4K jest syntetycznie opisany, plus pięć ton informacji w sieci, odnośnie tego urządzenia...

ada6666 napisał(a):MI stick w HD

Bez sensu, będąc w posiadaniu telewizora 4K [Obrazek: a080.gif]

ada6666 napisał(a):Disney

Płacąc co miesiąc 6,99 USD, co ty byś chciał i jak oglądać/korzystać, skoro oficjalne wejście tej platformy na polski rynek coraz intensywniej się oddala, i jest to bardzo odległa perspektywa...

ada6666 napisał(a):czekać na nokie

Twój wybór, ale zdecydowanie tak, cena wejściowa na nasz rynek może okazać się sporo niższa od 100€, dobry hardware na czele z S905X3, bogactwo portów, Android 10, co najważniejsze wszystkie usługi/serwisy certyfikowane!

A jak już nie będziesz się mógł "doczekać", zawsze masz "czas" kupić coś innego [Obrazek: a065.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Disney obstawiam na marzec 2021.

Tego Mi Stick to byk kijem długim na dystans społeczny nie dotknął. AMlogic S805X w 2020? No chyba nie.
Odpowiedz
#13
(30-11-2020, 05:12 PM)ghost12 napisał(a): Disney obstawiam na marzec 2021.

[Obrazek: a015.gif]

[Obrazek: UDGSvhkl.jpg]


ada6666 napisał(a):czekać na nokie

[Obrazek: YmG1NI7l.jpg]
Odpowiedz
#14
(30-11-2020, 05:12 PM)ghost12 napisał(a): Disney obstawiam na marzec 2021.

Znam tamto info.
Odpowiedz
#15
a co z tym googlem??? chrom jest do kupienia na oficjalnej stronie za 68euro.... jak nie to nie pozostaje nic innego jak czekać na Nokie...

dobrze ze jeszcze macie cierpliwość na te moje j....e pytania... ale chce się dowiedzieć jak najwięcej a w tym temacie to jestem.....
Odpowiedz
#16
No chromecast jako jedyny ma Google TV (android tv 11). Niektórzy twierdzą że to najlepszy istniejący box (większość tak nie uważa). Teoretycznie powinien mieć najlepszy support ze wszystkich boxów. Problemem może być brak lanu, optyka, klasycznego USB - pytanie kto co potrzebuje (choć wszystkie potrzebne urządzenia można teoretycznie przez USB-C podłączyć)
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(01-12-2020, 03:20 AM)ada6666 napisał(a): googlem??? chrom 

Przyjmijmy umownie, że to model Google Chromecast Ultra 4K, który posiada port LAN...jak sama nazwa wskazuje funkcjonowanie oparte na strumieniowaniu, aplikacji Google Home, przeglądarce Chrome, przez co "nasze" komórki, laptopy stają się "zakładnikami" tego urządzenia, za darmo bym nie chciał [Obrazek: k050.gif]

Ponadto świadomy użytkownik, posiada już "technologię" chromecast zaimplementowaną w klasycznych urządzeniach [Obrazek: c060.gif]

Poniżej przykładowy exemplum konfiguracji użytkowej najpopularniejszego serwisu, tak aby autor tematu zobaczył gdzie/w czym jest haczyk [Obrazek: a035.gif]
[Obrazek: F7lBQZnl.jpg]
Odpowiedz
#18
Odpowiedz
#19
(01-12-2020, 10:11 AM)ghost12 napisał(a): Tu chodzi o to:

Tobie tak...ale może kiedyś autor tematu wrzuci konkretnego linka do sklepu, ze wskazaniem modelu z podaną w jego poście ceną 68€, będzie jasność [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#20
tak sorki przepraszam....
oczywiście ze chodziło mi o to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale to tylko tak z czystej ciekawości co i jak z tym... chyba ze naprawdę jest coś warte???
po większości waszych komentarzach nie pozostaje mi nic innego niż czekać na nokie...

tylko tu jak widać brak jest lanu... portów itd...

i tu jak widać na linku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. cena to 50dol

Jak byście gdzieś wyczaili linka do normalnego sklepu nie niemieckiego to proszę o info.... bo termin dostępu w Polsce chyba raczej jeszcze nie jest znany.... bo widzę ze mogę zamówić z Austrii za 99Euro ale chyba warto jeszcze poczekać do świąt... Dzieki...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości