Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytczka HBO GO z kodiwpigulce
#1
Cześć. 
Wytczki używam od dłuższego czasu i nigdy nie miałem z nią problemów. Z końcem listopada UPC zmieniło sposób logowania na logowanie poprzez email i od tamtej pory wytczka wywala mi komunikat o sprawdzeniu danych logowania. Nie ma znaczenia czy wpisze email, czy login. Tylko ja tak mam, czy moze muszę czekać na jakiś update?

Pozdrówka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(03-12-2020, 07:14 PM)madalx napisał(a): Tylko ja tak mam

Wtyczka wersja 0.7.12 po poprawnym, jednorazowym zalogowaniu, brak najmniejszych problemów...
Odpowiedz
#3
(03-12-2020, 07:30 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(03-12-2020, 07:14 PM)madalx napisał(a): Tylko ja tak mam

Wtyczka wersja 0.7.12 po poprawnym, jednorazowym zalogowaniu, brak najmniejszych problemów...

I rozumiem, że korzystasz z operatora UPC i logowanie po adresie e-mail? Mam tą samą wersję wytczki, jak wpisze e-mail jako login wywala komunikat o błędnych danych, jak dam nick jako login (tak jak to było wcześniej) to wywala "Błąd" i nic więcej. W logach jakoś nic szczególnego nie znalazłem.
Odpowiedz
#4
W oficjalnym repo Kodi jest jeszcze jedna wtyczka do HBO, sprawdź jak tam z logowaniem.

Podziękowali: madalx
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Big Grin 
(06-12-2020, 05:00 PM)mjw napisał(a): W oficjalnym repo Kodi jest jeszcze jedna wtyczka do HBO, sprawdź jak tam z logowaniem.
Dzięki wielki, śmiga bez problemu.
Odpowiedz
#6
Jestem świeżakiem z kodi. Zainstalowałem go przez adb na tv philips. Kodi działa, zainstalowałem hbo go z poziomu kodi ale niestety podczas próby uruchomienia filmu wyskakuje błąd. Niestety nie jestem w stanie tego zdiagnozować bo w dzienniku jest brak informacji o błędzie. Pomoże ktoś?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A może nam dasz zerknąć w logi? Masz włączony input stream adaptive?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Sorry, że tak późno odpowiadam. Tak, była ta wtyczka włączona i nie wiedzieć czemu... teraz działa Smile
Odpowiedz
#9
jak w hbo go dla kodi zalogowac sie przez konto majac wykupione konto przez subskrypcje ...normalnie online mozna lecz przez kodi nie znam sposobu ....

POMOCY !!!
Odpowiedz
#10
najpierw włącz ustawienia Experckie w kodim :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

i powinieneś móc normalnie w opcjach wtyczki wpisać login i hasło...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości