Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aby skorzystać z tej funkcji musisz pobrać dodatek youtube" Co to jest?
#11
Stary.. czy Ty czytasz ze zrozumieniem? nie interesują mnie inne opcje, które muszę DOINSTALOWAĆ, czyli nikt nie musi robić wersji dla mnie, bo jest a to są dodatkowe zbędne isntalki dla chętnych (a imdb jest wbudowane, więc nic instalować nie muszę), ja odtwarzam FILM, to po co mi do jakiegoś jednego źródła z FILMEM instalka czegoś do trailerów? Jakiś inne źródła z filmami tego nie chcą. Więc mnie dziwi, że muszę instalować, skoro to nie jest trailer. Niech sobie to instalują ci, którzy odpalają trailery Smile
Od Fanfilma nie oczekuję nic więcej. Jak pisałem, obejrzałem w świetnej jakości z polskimi napisami z innej wtyczki (i nie inne wtyczki nie życzą sobie instalacji youtuba a źródła te same) Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Tak, czytam że zrozumieniem. Nie jesteś jedynym użytkownikiem fanfilm i musisz się z tym pogodzić. Fanfilm instaluje wiele zależność, większość niewidocznych dla użytkownika a niezbędnych do działania. YT jest jedną która jest niezbędna i która jest widoczna. To że ty z niej nie korzystasz, nie oznacza że inni nie. IMDB jest wbudowane w FanFilm, ale tak naprawdę jest odrębną biblioteką. Tak samo jak trakt i inne. tak samo jak poszczególne scraperry - nie będzie nikt zmieniał kodu połówki wtyczki żeby usunąć jedną funkcjonalność. Funkcjonalność która działa, i która jest przezroczysta - nie chcesz nie korzystasz. Natomiast, gdybyś dał logi, zdiagnozowalibyśmy gdzie tkwi problem, czy na pewno jest związany z FanFilm (możliwe że jest związany z inną zależnością - z resolverem - bo pojawia się tylko przy niektórych źródłach). Ale ty wolisz nam mówić co jest ci potrzebne a co nie.
Poza tym, nie musisz korzystać z fanfilm. Nikt ci nie każe. Ba - możesz go sobie przerobić na wersję bez powiązania z YT. Droga wolna, developerzy FanFilm pewnie będą zadowoleni z kolejnych rąk do pomocy.
@Łonogrzmot  - podsumuj jakimś memem...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości