Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18.9 zwiechy, błąd przy instalacji PolsihTeam REPO
#1
Witam serdecznie.  
Od paru tygodni walcze z instalacja dodatku Cherry TV na Kodi.

1. Po zainstalowaniu Kodi 18.9 na Win 8.1 i wejsciu do programu, program przy przejsciu pomiedzy ekranami czasami dostaje paru sekundowej zwiechy. Pare miesiecy temu na wersji 18.6 wszytsko działało płynnie.

2. Po zainstalowaniu dodatku POLISHTEAM/REPO z pliku ZIP wg porady
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. gdy chce przejsc do nastepnego koku “Install from repository” otrzymuje bład : “Could not connect to repository”. Pola mam wypelnione prawidłowo, wiec nie wiem czemu nie moge przejsc dalej.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

3. Żeby bylo ciekawiej to na przystawce Android SmartTV Cherry TV instaluje sie normalnie,ale za to mimo wyszukania dużej ilości żródeł do odtwarzania filmów, to ekino i Fanfilm nie odtwarza. Gdy odpale ww. strony na zewnetrznej przegladarce www to filmy działaja.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
1. Kodi ze sklepu windows czy ze strony kodi.tv?
2. Poradnik nie wiadomo skąd - a u źródeł wszystko jest i działa: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
3. ekino nie będzie działac w FanFilm - mają linki zabezpieczone captcha, więc nie da się ich odtworzyć w kodi. Jedyną szansą jest konto premium od nich i wtyczka od mbebe. W FanFilm raczej nie będzie dodawania serwisów stricte premium.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Trochę namieszałeś w tym poście. Nie wiadomo czy pytasz, czy informujesz o tygodniach walki z zainstalowaniem Cherry tv, mało tego, to jeszcze linkujesz jakiegoś bloga... Otóż tak: gdybym ja "od tygodni" nie mógl sobie poradzić, to wpadłym na pomysł, że może warto poszukac pomocy u zróda, czyli na polishteam.ru/forum. No ale do brzegu, bo i tak jak znam życie nie bedzie Ci się chciało zakładać kolejnego konta na kolejnym forum, bo lepiej czerpać wiedze z blogów, jeśli nic nie blokuje połączenia, jakieś vpn czy inne "cuś", w nazwie usera windiws nie masz polskich znaków (to akurat jest problem troszkę pózniej niż Ty dotarłeś, to rozwiazaniem moze być nie instalowanie z zip repozytorium tylko pluginu z ostatnim nr jaki jest, Póznie tylko wystarczy sie stosowac do info na ekranie.
Edit po sekun kilka: widzę, ze już mnie ubiegli znakomici przedmówcy, ale post zostawiam, tyle klikania palcem w ekran nie moze iść na dormo.
Odpowiedz
#5
Dziękuje za odpowiedzi.
Dodałem w Kodi jeszcze inne źródło do Cherry, które też nie chciało pójść dalej. Ok 1h poźniej coś się odblokowało i instalacja zakończyła się sukcesem.
Za poradą na y2be wyłączyłem wyszukiwanie filmów w wersji anglojęzycznej by przyspieszyć trochę kodi. Nie wiele przyspieszyło, ale za to więcej filmów mi odtwarza.

Nie wiem też czemu czasami włączały się trailery lub XXX zamiast całe filmy.

Ostatni problem to buforowanie. Część filmów wgrywa się z zapasem nawet kilkudziesięciu minut, pozwalając mi na szybkie przewijanie bez dodatkowego buforowania, a inne filmy mają buforu tylko na prę sekund.
Odpowiedz
#6
(20-12-2020, 01:40 PM)Mariusz80 napisał(a): Nie wiem też czemu czasami włączały się trailery lub XXX zamiast całe filmy.

Ostatni problem to buforowanie. Część filmów wgrywa się z zapasem nawet kilkudziesięciu minut, pozwalając mi na szybkie przewijanie bez dodatkowego buforowania, a inne filmy mają buforu tylko na prę sekund.

1. bo najwyraźniej takie rzeczy są wrzucone na strony z których kodi odtwarza - tu ani kodi, ani żaden dodatek nic nie pomoże.
2. Bo najwyraźniej źródła tylko na to pozwalają. Niektóre nie pozwalają buforować, niektóre pozwalają buforować nawet cały film.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dziękuje za wyjaśnienie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości