Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HW, co warto kupić na początku 2021 :)
#21
Odnośnie drugiego pytania.
Czyli mam androida, obok niego na karcie uruchamiam CE. Potem wg poradnika "Tryb DUAL BOOT"
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Po zrobieniu tego i wyjęciu karty zawsze uruchamia mi się CE. Jak bym chciał skorzystać z androida to pod CE mam aplikacje android i tam mogę go uruchomić, tak?

Czy można uruchomić np konkretną(wybraną) aplikacje czy całego androida trzeba startować?
Czy jak chce wrócić do korzystania z CE (aplikacji) to muszę zamknąć całego androida?

Może to dziwne pytania ale nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć Smile

Przygotowałem właśnie sobie 2 boxy z taką samą konfiguracją CE. Chodzi super w stosunku do androida z kodi.
Drążę temat bo chciałbym w CE uruchomić apkę z androida.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Nie można uruchamiać aplikacji androida przez coreelec. Jesteś na ce to tak jakby nie było androida i odwrotnie.
Tak, żeby wrócić na ce trzeba zresetować box/zamknąć i włączyć ponownie.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#23
OK to mi dużo wyjaśnia.

Napisz mi jeszcze proszę odnośnie tego:
Cytat:Czyli mam androida, obok niego na karcie uruchamiam CE. Potem wg poradnika "Tryb DUAL BOOT"
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Po zrobieniu tego i wyjęciu karty zawsze uruchamia mi się CE. Jak bym chciał skorzystać z androida to pod CE mam aplikacje android i tam mogę go uruchomić, tak?
Odpowiedz
#24
Reboot to android komenda, zależy też od skórki. Czasem domyślnie nie ma i trzeba sobie włączyć.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#25
Ok widziałem. To już chyba teraz wszystko rozumiem. CE Uruchamia się jako pierwsze ale później się restartuje i android startuje. Są to odseparowane systemy. Wielkie dzięki za objaśnienie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości