Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18.9 - gdzie jest URL filmu w pliku kodi.log
#1
Witam.

Bardzo proszę o pomoc. Dopiero co zainstalowałem Kodi 18.9 + wtyczki Telewizja Polska (SD-XBMC Team 0.25.7). Do tej pory, na innym komputerze, gdzie jest Kodi 17.6, gdy odtwarzałem jakiś film, to w pliku kodi.log zawsze odkładał się URL tego filmu. Była zawsze linijka w stylu:

15:36:35.172 T:6760  NOTICE: VideoPlayer: Opening: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzięki temu mogłem wkleić URL do przeglądarki i ściągnąć film na dysk.
Teraz, w Kodi 18.9 tego w logu nie widzę. Czy to jest do skonfigurowania gdzieś? Czy raczej powinienem zainstalować jakąś starszą wersję, gdzie to działało?

EDIT: Sprawdziłem dokładnie ustawienia. Okazuje się, że Kodi 17.6, którego używam na innym kompie, ma domyślnie włączone logowanie video:
Settings -> System -> Logging -> Enable component-specific logging.
W opcji poniżej, czyli Specify component-specific logging jest jeszcze włączone Verbose logging for the Video component.
Jak to samo włączę w Kodi 18.9, to w logu pojawiają się wpisy, ale niewiele one wnoszą.

Kliknięcie tego samego filmu w Kodi 17.6 daje w logu wpis, z którego można skorzystać, np.:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Kodi 18.9 też zrzuca do logu link, ale wygląda on tak: plugin://plugin.video.polishtv.live/?category=episode&id=186972&service=tvn

pozdrawiam,
Zrzeda
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości