Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATV/aosp/coreElec w jednym ?
#1
Jako że jestem tutaj nowy, witam wszystkich serdecznie .

Z kodi korzystałem dosyć krótko kilka lat temu , ale ostatnio kupiłem boxa (ugoos x3) I postanowiłem zgłębić temat dokładniej. Mam kilka pytań w związku z tym.

Na PDA.ru znalazłem kilka niestandardowych romów Aosp/atv/atv+coreElec(dual)

Po zgłębieniu roznic ciężko mi się dalej zdecydować i może ktoś pomoże mi znaleźć złoty środek oto kilka moich spostrzeżen/wymagan:

Orginalny rom wychodzi jako AOSP który można aktualizować przez OTA co jest dla mnie ważne ponieważ nie 'utknę' na jakiejś wersji, a reszta romów opiera się na nim. Jednak chciałbym mieć możliwość uruchomienia ATV mimo że trochę mnie irytuje, ale byc może ma potencjał. Są też w sumie romy z samym ATV i ota.
Fajne są również wersje dualboot z Coreelec aczkolwiek przy każdej aktualizacji romu trzeba bawić się na nowo w odinstalowywanie/instalacje co znacznie utrudnia sprawę.

Więc chyba najlepsze dla mnie będzie takie rozwiązanie:
oryginalny AOSP + moduł magisk ATV + bootowalny pen coreElec
Co sądzicie ?

Odnośnie kodi. .Czy lepiej byłoby stworzyć całą konfigurację od podstaw(wtyczki, ust, etc)czy znaleźć jakis backup all-in-one na którym już bazować i dostosowywac? Pamiętam że kiedyś korzystałem z czegoś takiego jak Multimedia master, czy to dalej aktualne ?

Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odnośnie końca. Najlepiej samemu wszystko. Na forum masz spis aktualnych wtyczek i wszelkie możliwe poradniki
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości