Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chromecast 4 instalowanie dowolnej aplikacji
#31
Witam. Ja mam taki problem ze przy hbo jest napisane: twoje urzadzenie nie jest zgodne z ta wersja, a przy viaplay : produkt nie jest dostepny w twoim kraju. Ktos pomoze?
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Po zainstalowaniu x-plore pobralem aplikację ktora mnie interesuje zaczelem instalowac wszystko wygladalo dobrz i pokazalo informacje ten uzytkownik nie moze instalowac czy nie ma innej mozliwosci zainstalowania aplikacji chopin go
Odpowiedz
#33
(09-09-2023, 05:05 AM)TheWB napisał(a): innej mozliwosci zainstalowania aplikacji chopin go

Oczywiście że jest, po uprzednim włączeniu opcji programisty, nadaniu uprawnień do instalacji z nieznanych źródeł, instalacja via aplikacja Downloader bez najmniejszych....

[Obrazek: WFWmr37l.jpg]

...i to by było na tyle, wydaje się iż aplikacja Chopin GO nie ma dedykowanej/zoptymalizowanej wersji dla systemu Android TV, pseudo korzystanie na "dużym ekranie" dla masochistów [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: Gz1xo2Wl.jpg]
Odpowiedz
#34
(09-09-2023, 07:44 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-09-2023, 05:05 AM)TheWB napisał(a): innej mozliwosci zainstalowania aplikacji chopin go

Oczywiście że jest, po uprzednim włączeniu opcji programisty, nadaniu uprawnień do instalacji z nieznanych źródeł, instalacja via aplikacja Downloader bez najmniejszych....

[Obrazek: WFWmr37l.jpg]

...i to by było na tyle, wydaje się iż aplikacja Chopin GO nie ma dedykowanej/zoptymalizowanej wersji dla systemu Android TV, pseudo korzystanie na "dużym ekranie" dla masochistów [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: Gz1xo2Wl.jpg]
Witam gdzie włącza się opcję programisty  używam xplore
Odpowiedz
#35
(28-10-2023, 05:43 AM)TheWB napisał(a): gdzie włącza się opcję programisty

Przeczytać w pierwszych postach tematu w którym się napisało.
Odpowiedz
#36
Cześć. 

1. Zainstalowałem x-plore i chiałem podczytać google drive ale wyskakuje mi komunikate że aplikacja jest nie obsługiwana przez Google ?
Gdzie szukać rozwiązania. Programista na chromcast właczony  Undecided

2. Chciałem zainstalować na chromcasie aplikację Ninateka ale nie znajduje jej w sklepie Play. Na komórce ją odszukałem? Czemu tak jest?
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Ad 2. Widocznie aplikacja Ninateka jest na zwykły android, a nie Android TV.

Możesz próbować zainstalować manualnie jak gdzieś znajdziesz apk.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#38
a co zrobić z x-plore aby podczytał dysk google ? mam jeszcze TCL'a i tam podczytuje, na chromcast'cie mam problem
Odpowiedz
#39
proszę o sprawdzenie uzytkowników chromecasta 4 czy x-plore podczytuje wam google dysk ?
Odpowiedz
#40
Jak dokładnie wygląda błąd? Tak jak poniżej?

[Obrazek: ydhdiWgl.png]
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości