Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTVplayer E2iPlayer
#1
Cześć.
Chciałbym zainstalować wtyczkę wspomnianą w tytule pod KODI. Niestety nie mogę znaleźć ani samej wtyczki, ani sposobu instalacji tej z Enigmy2 (NBox). Wtyczka napisana w Pythonie. Aktualna wersja dla E2 jest tu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W tym wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest screen z działającą wtyczką, więc jakoś się da. Tongue 
Niestety autor wątku nie odpowiada.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Już Ci odpowiedziałem chyba na wykopie, repo mbebe.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(29-12-2020, 08:59 AM)mjw napisał(a): Już Ci odpowiedziałem chyba na wykopie, repo mbebe.
Tak, jeszcze raz DziękujęSmile , ale jak na wypoku wspomniałem FanFilm - świetny, tylko oglądać się nie da (przy moim necie) - coś jakby lamborghini diablo chciał człowiek po gruntówkach jeździć - bez przeróbek, nie da rady Big Grin
Odpowiedz
#4
A może zainwestuj w tb7 czy w real debrid i pobieraj sobie filmy do oglądania zamiast walczyć.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(29-12-2020, 10:11 PM)mjw napisał(a): A może zainwestuj w tb7 czy w real debrid i pobieraj sobie filmy do oglądania zamiast walczyć.
No tak (HBO GO mam i nie używam, bo się nie da;p , a pobierać można i z torrków). Kiepski net to problem, ale na wiekowym Nboxie (Enigma2) i E2iPlayerem daje radę oglądać (kiepska jakość, ale działa) - chciałem sobie po prostu sprzęt zmienić na lepszy, szybszy i bardziej uniwersalny od tunera z Enigmą, ale chyba nic z tego Sad
No nic jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości