Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeglądarka EPG na komputerze?
#1
Możecie polecić jakiś program, który pozwala przeglądać epg ściągnięte z epg.ovh na komputerze?

Jest taki tvbrowser.org i byłby super
(np. można nim przeszukiwać, filtrować, ustawiać alarmy, itp),
gdy nie to że nie da się nim tak po prostu otworzyć np. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(albo nie wiem jak to zrobić...)
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Ok trochę poczytałem.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Witam,

Podbijam wątek...

Czy ktoś wie o jakiejś "przeglądarce", która umożliwiałaby skorzystanie z EPG dostarczanego przez EPG.OVH?

Ja osobiście korzystam z dostawcy IPTV, który oprócz treści na bieżąco dostarcza też 5-dniowe archiwum...

W związku z tym interesuje mnie wyszukiwanie w okresie "od -5 dni wstecz do +3h w przód" np.:
1. Jak znaleźć jakąś np. komedię z tego okresu?
2. Jak znaleźć jakiś film np. z konkretnym aktorem z tego okresu?
3. Jak znaleźć np. dowolny "dobry" film (np. patrząc po ocenach z FilmWeba, IMDb, ...)?
4. itd...

Pytanie czy ktos wie jak można by tego typu informacje wydobyć z EPG?

PS. Patrzyłem na tvbrowser... wydaje się, że powinno się dać zaimportować EPG..., ale dokumentacja jest trochę mało dokładna...

Dzięki.
Odpowiedz
#6
Samą przeglądarkę EPG ( zwłaszcza na linux-a ) to jakoś ciężko znaleźć. Ale ja korzystam z IPTV player-a z możliwością wyświetlania EPG i w/w z EPG.OVH działa.
więcej: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
No jak wspomniałem nie jest to przeglądarka EPG więc możliwości w tej dziedzinie na pewno odbiegają od nawet standardu ...ale na bezrybiu i rak ryba :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości