Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oglądanie filmów
#1
Witam, jestem tutaj nowy, zainstlowałem sobie kodi na android tv, chciałbym zasięgnąć pomocy jakie wtyczki zainstalowac do ogladania filmow polskich i zagranicznych z lektorem i napisami. Czy moze ktos mnie wprowadzic w ten "swiat" zeby sobie z tym poradzic? zainstalowalem sobie mb filmy i fanfilm, ale to chyba nie wszystko?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
W fanfilm możesz to ustawić w ustawieniach
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Nie ma takiej możliwości. W fanfilm można ograniczyć maksymalną jakość jaka ma być wyszukiwana (czyli pokaże np wszystko poniżej 720p), nie ma możliwości wskazania minimum (bo większość źródeł nie opisuje w ogóle jakości), ale w praktyce i tak wszystko zależy od tego jak jest opisane źródło. Niestety coraz częściej strony nie opisują w ogóle jakości, albo podają ja źle.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(31-12-2020, 04:35 PM)mjw napisał(a): W fanfilm możesz to ustawić w ustawieniach
puscilem sobie film i tak jakby bylo w nim malo fps, bo jest takie wrazenie jakby sie scinal obraz, a internet 300mb/s sa do tego jakies ustawienia czy tak musi byc? z plikow sciagnietych mkv jest ok na tv.[/font][/size][/color]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Najwyraźniej to źródło takie jest. Fanfilm nie ma wpływu na źródła i ma ich jakość

Btw... Piszemy sobie tu i na wykopie... Tam ci już dałem odpowiedź
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości