Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm zalukaj.vip
#1
Można jakoś do wtyczki fanfilm dodać konto z zalukaj.vip?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie można. Jest taka opcja w dodatku MBfilmy z repo mbebe. Czy to działa? Nie mam pojęcia, nie czuję potrzeby posiadania konta na zalukaj vip
Odpowiedz
#3
A z czego korzystasz?
Odpowiedz
#4
A zalukaj.vip nie pojawia i się i nie znika co chwilę?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Nie mam cały czas
Odpowiedz
#6
Ok. Na chwilę obecną nie można dodać, FanFilm nie ma scrapera do tej strony. Czy będzie miał? Ciężko powiedzieć. jeśli strona utrzyma się przez jakiś czas, to pewnie się pojawi opcja. Na razie jednak z tego co się orientuję, prace nad FanFilm idą nie w kierunku dodawania nowych serwisów, lecz dostosowania go do Kodi19, co podejrzewam że łatwe nie jest.

A jednak nie - wczoraj założyłem tam konto, dało się na próbę odpalić filmy, więc była nadzieja że ktoś się za to weźmie, jednakże jest to serwis stricte premium (nie przeczytałem na początku ich regulaminu). Czyli żeby oglądać, trzeba płacić, nie da się oglądać bez konta premium.
Twórcy FanFilm już kiedyś tłumaczyli że nie będą dodawali scraperów do tego typu stron (to tradycja zapoczątkowana przez pierwotnego twórcę) - nie będzie się im kasy nabijało. Jeśli serwis dopuszcza odtwarzanie bez premium, a jedynie po zalogowaniu (jak np. hdseans) to jest ok. Jeśli jest stricte premium - to nie jest dodawany albo (jeśli wcześniej był darmowy ale się zmieniło na premium) wylatuje.
Jedynym wyjątkiem są serwisy tb7/xt7 - ale one działają raczej jak RealDebrid niż jak serwisy z filmami.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby ktoś taki scraper napisał i go włączył do swojej wersji (forka) FanFilm. Ale oficjalnie, w tym dostępnym i robionym przez obecnych twórców FF tego nie będzie. Takie jest przynajmniej stanowisko które jakiś czas temu tu czy na githubie przedstawili.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ok dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości