Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
#91
,,Na temat polityki, wyluzuj...'' a następnie znowu o tym piszesz.
Nie zgadzam się z Tobą. Takiego zeszmacenia, złodziejstwa i arogancji jaką mamy obecnie u nas nikt w Europie dawno nie widział.
Każda polityka jest skażona wadami ludzi którzy ją tworzą ale u nas zebrało się najgorsze z możliwych grono i robią nam bagno a z nas pośmiewisko.
Nie pisz już o polityce to i ja nie będę.

,,Nie ma co się bawić w konwenanse... ''
No ja uważam inaczej. Zawsze warto kierować się normami obowiązującymi w danej sytuacji i przestrzegać ,, netykiety''.
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Zgoda, rozumiem, że dla Ciebie to nie sa konwenanse.

Co do polityki, kraj jest podzielony w poglądach prawie na pół. Napisałeś co sądzisz o sytuacji w kraju, nie neguję Twego zdania. Z drugiej strony znam wiele osób co pamiętają o górnikach do których strzelano z gumowych kul odbierając protestującym ludziom zdrowie oraz o innych sprawach mniejszych i większych, mogli by bardzo długo wymieniać...  

Jednak nie o to chodzi, ponieważ sama dyskusja będzie podobna do kabaretu Wigilia Neo-nówki. Ogromne zacietrzewienie jest po obu stronach politycznego sporu...  Kto nie oglądał kabaretu Wigilia, polecam, z życia wzięte... 

Ja do polityki od dłuższego czasu mam spory dystans. Co nie zmienia faktu, że są to sprawy ważne, ale nie mające nic wspólnego z tym Forum. Myślę, że ten temat, można już zakończyć na zawsze na stronach tego Szacownego Forum.

Jeszcze raz, jak ktoś nie oglądał Wigilii Neo-nówki, polecam. Jest nowsza wersja Kabaretu z Koszalin 2022

Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!
1
Odpowiedz
#93
A jak o kabarecie mowa i żeby było w temacie serialowym, to polecam kanał Łukasza Rybarskiego.
Tu w odcinku Dobro wraca.


Komentuje na bierząco nie tylko sytuację polityczną u nas w kraju ale także i wydarzenia sportowe, kulturalne a nawet montaż fotowoltaiki u siebie na dachu, wędzenie mięsa czy robienie mebli z drewna. Z dystansem, humorem ale i dosadnie.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#94
Dobre, uśmiałem się.   Big Grin

Pozdrowionka
Odpowiedz
#95
To pa na to:


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#96
Jeszcze lepsze, dobry kabaret.   Smile

Pozdro
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
@redhunter tytuł nadalem ja na fali dobrego humoru i na prośbę jednego z userów. Czy ci się podoba czy nie, jesteś częścią tej społeczności. I to wręcz b. ważną. Wiele osób od dawna ceni sobie twoje opisy filmów i seriali, właśnie za to że nie są przesycone językiem sztucznych profesjonalistów i pseudo znawców filmowych. Ja się nawet zastanawiałem czy nie zrobić sobie na trakt listy z twoimi poleceniami.
Jeśli chcesz - usunę tytuł.

Podziękowali: arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#98
Niech zostanie. Mnie nie przeszkadza. Przecież to miłe, że ktoś docenia to co tutaj gryzmolę.
Tylko byłem zaskoczony, że ktoś to zrobił bez powiadomienia.
A jak mój wypaczony gust jest zbieżny z Twoim to najlepiej wpadnij kiedyś do mnie na jakiś seans.
Pokój extra pod kino, adaptowany akustycznie z atmosem mam a i coś do szkła się znajdzie:-)
Odpowiedz
#99
My tu czasem działamy w ramach jednoosobowej demokracji. Mojej. Smile
A na seans czeskiego kina chętnie bym się wybrał...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
A zapraszam. Zawsze coś mam w nagrywarce. Ciężko u nas niestety o dostęp do ich kinematografii ale mam to szczęście, że mam w linii prostej z 500 metrów do czeskiej granicy. Wszystkie ich kanały mam więc z DVB-T2. Jakość naprawdę dobra.
Nova czy Prima najczęściej serwują byle co ale na CT1 i CT2 można dobre pozycje znaleźć.
Dzisiaj np. leci film Záblesky chladné neděle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości