Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
(10-12-2022, 02:07 PM)Tomek napisał(a): (...) jesteś częścią tej społeczności. I to wręcz b. ważną. Wiele osób od dawna ceni sobie twoje opisy filmów i seriali (...)


Tak to jest...

Redhunter, parafrazując słowa piosenki, "bo wszyscy Forumowicze to jedna rodzina, starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna". Cieszę się, że jesteś na tym Forum z nami wszystkimi. Szacun dla Ciebie za Twoje wpisy.

Czekam na dalsze recenzje filmów i seriali.   Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



Ale tu słodko się zrobiło Wink i fajnie po to jest Luźno. Nie tylko problemy, naprawianie i co zrobić!?  Fajne są też te nowe rangi znawca itd... Wiadomo do kogo się zwrócić z problemem. @Tomek  może nieświadomie, ale dobrze wyszło Smile
Ps. @mjw może jakiś kolorek dla nicku wyróżniających się. Dla Panów Tu i @krecik71  rekordzista, oraz @Łonogrzmot  tylko tu dał bym opis łobuz!!! takie ostrzeżenie  Tongue
Odpowiedz
(11-12-2022, 12:29 PM)sky02 napisał(a): Wink i Fajne są też te nowe rangi znawca itd... Wiadomo do kogo się zwrócić z problemem.
No i tego właśnie się obawiam. Bo ja np. jestem zupełny laik i dyletant w temacie. I teraz ktoś przeczyta moje wypociny i pomyśli ,, no skoro tutejszy RECENZENT tak napisał, to pewnie tak jest. A po prawdzie to tylko pisanina gościa co z tematem nie ma nic wspólnego.
Poziom merytoryczny jak ministra Kowalskiego o rolnictwie. Żebyście potem pretensji nie mieli:-)
Odpowiedz
@redhunter przestań się mazać nie panikuj. Jesteś naszym recenzentem i chuj. Wystawiasz swoją opinie i koniec tematu. To tylko Twoja opinia i Twoja dywagacja. A jak komuś się nie podoba, to niech Cię pocałuje w dup....

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
Ja również dołączam się do pochwał. Większość pozycji opisywanych przez naszego filmhantera bardzo mi się podobała. Lekki język, prosto, zwięźle opisane filmy i seriale. Trwaj jak najdłużej w swoim hobby, a my podążamy twoją ścieżką.
Szczególnie podobał mi się serial Kulawe Konie, drugą część obejrzę na pewno.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(11-12-2022, 03:36 PM)as1as napisał(a): Szczególnie podobał mi się serial Kulawe Konie, drugą część obejrzę na pewno.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Oj warto! Jestem po trzecim odcinku i Lamb nie traci nic ze swojego czaru i niewątpliwego uroku osobistego. Chociaż trochę jestem zawiedziony bo zauważyłem, że jak wywalił kopyta na biurko to nie miał dziury w skarpetkach.
Za to sposób w jaki się zwraca do swoich podwładnych jest chyba jeszcze bardziej ciepły. Miód dla uszu.
A i mam typ na kolejny serial. Podobno całkiem, całkiem. Jeszcze nie widziałem ale się przymierzam.
Niby o NBA w pięknych, barwnych czasach końcówki lat 70 tych, nieskrępowanych w niczym, ale jakbyśmy serial o mafii co najmniej oglądali. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi. Dam znać jak zaliczę jakiś odcinek.
Odpowiedz
REKLAMA:



Po pierwszych odcinkach mogę ten serial tylko chwalić. Pierwszy może był trudny w odbiorze, bo było mnóstwo informacji, postaci, trzeba było poskładać do kupy tą układankę. Przyzwyczaić się też trzeba było do tego, że bohaterowie na ekranie często zwracali się bezpośrednio do widzów i coś wyjaśniali.
Jednak serial petarda. Akcja jest szybka, zachowany jest klimat przełomu lat 70/80 tych. Zdjęcia stylizowane na dokumentalne kręcone są z ziarnem. Mamy odczucie, że faktycznie przenosimy się do tamtych lat. A oglądanie tego co dzieje się za kulisami tej ligi jest niezwykłe. Tam nie ma jednej bezbarwnej postaci, same oryginały które jakoś muszą tworzyć jeden organizm.
Polecam, ogląda się to jak najlepszą sensację.
Odpowiedz
Krucjata od TVP: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak na produkcje TVP to wciąga. Oczywiście kilku aktorów można by wymienić, fabuła ciekawa, klasycznie jakieś niepotrzebne sceny. Pokazuje momentami prawdziwą nieudolność policji. Myślę, że warto zobaczyć. Póki co dostępnych jest 7 odcinków. 




Podziękowali: arkady1964
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Lubię polskie produkcje. Dzięki
Odpowiedz
Niestety choćbyście jak chwalili to ze względów światopoglądowych, to nie dla mnie.
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości