Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
#41
(03-02-2022, 02:00 PM)redhunter napisał(a): Wczoraj na platformie hulu pojawiły się trzy pierwsze odcinki serialu Pam&Tommy.
To historia fragmentu życia słynnej skandalistki Pameli Anderson i wycieku jej słynnej seks taśmy.
Serial zbiera całkiem znośne oceny a bardzo dobrze jest oceniana Lily James która brawurowo zagrała Pamelę.

Zaliczyłem pierwszy odcinek. Jest naprawdę OK.
Fajnie oddany klimat tamtych lat. Ale najlepsza jest muzyka lat 90-tych.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Video 
Wczoraj pojawił się na Prime Video serial Reacher

Niby oklepany temat do bólu, brak jakichś głośnych nazwisk w obsadzie i wśród produkcji a i zapowiedź szczerze to jakoś za bardzo nie zachęca, ale oceny bardzo wysokie i raczej same pozytywne opinie. Trzeba będzie spróbować.

Odpowiedz
#43
Zacząłem stary już serial jakoś przeze mnie pominięty.
Boss z 2011.
No no no.
Toż to petarda klękajcie narody!
Jak ktoś lubi takie polityczne machlojki to koniecznie musi to wypróbować. Jakbym widział legendarne Zakazane Imperium ale przeniesione w czasy nam współczesne. Jest szybko, dosadnie, zaskakująco, soczyście ( oj ta Kathleen Robertson) i bezkompromisowo.
I jeszcze jak widzę linia dramatyczna będzie się działa na wielu płaszczyznach. Tylko to nie jest serial który możemy oglądać w tle. On braku skupienia nie wybacza. Absorbuje widza całkowicie.

Odpowiedz
#44
Wreszcie jest!
Na prime video, Wczoraj się zaczęła emisja czwartego już sezonu komediowego serialu Wspaniała Pani Maisel.
To produkcja która autentycznie potrafi rozbawić widza. I nie jakimiś głupawymi gagami ale autentycznym, fajnym, przyjemnym inteligentnym humorem.
Rzecz dzieje się w latach 60-tych w USA w środowisku zamożnej społeczności żydowskiej ale nie tej ortodyksyjnej.
W świecie zdominowanym przez mężczyzn, przez konwenanse, zwyczaje i to co wypada, co pomyślą sobie o nas inni.
I w takiej właśnie rodzinie dorosła córka dochodzi do wniosku, że ona tak nie chce. Mało tego wciela to w życie.
A przez przypadek nawalona wchodzi na scenę stand-upową w jakiejś spelunie. I się zaczyna.

Odpowiedz
#45
Wczoraj miały premierę dwa pierwsze odcinki piątego już sezonu, całkiem niezłego serialu Snowfall.
Mamy tutaj walki gangów czarnych dzielnic, mamy współpracę gangsterów z CIA, mamy walkę wywiadów, finansowanie światowego terroryzmu itd.
I obraz jak z grzecznego nastolatka wyrasta gwiazda światowego handlu dragami.
Odpowiedz
#46
Wreszcie!
Z ogromną radością doczekałem się wczoraj premiery pierwszego odcinka, finałowego niestety szóstego już sezonu serialu Peaky Blinders.
To dzieło wybitne. Niestety nie zobaczymy już w nim trzymającej za mordę rodziny, cioteczki Polly Gray. Helen McCrory niestety zmarła w zeszłym roku w wieku zaledwie 52 lat. Ale innych z jakim rozmachem zagranych postaci tu nie brakuję. Oczywiście pierwsze skrzypce to  Cillian Murphy jako
Thomas "Tommy" Shelby, ale i  Paul Anderson jako jego brat Arthur Shelby, Tom Hardy jako Alfie Solomons czy  Adrien Brody jako Luca Changretta to kreacje które świat kina zapamięta na długo.
No i ta muzyka i klimat międzywojennego Birmingham gdzie ścierają się mafie cygańska, żydowska a i  włoska ma swoje do powiedzenia. Do tego mafia policyjna, świat brudnej polityki, demony wojny i duże pieniądze. Piękne kobiety, hektolitry gorzały i tez już prochy. Ale i honor, odwaga i walka o słabszych.
Jak ktoś nie widział to koniecznie niech się bierze za nadrabianie braków.

Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Przeznaczenie jest wszystkim!...nie trzeba nic pisać, wszystko wiadomo Upadek Królestwa sezon 5, jednym tchem zaliczyłem komplet 10 odcinków, niezły maraton ale dla pasjonata tej serii to drobiazg [Obrazek: k045.gif]

Dostępny na Netflixie, oczywiście nie w Polsce, u nas prawa do pierwotnej emisji ma Canal+, data premiery na tej platformie nie wiadoma, zainteresowani bez problemu sobie poradzą z seansem "na teraz" [Obrazek: e020.gif]


Odpowiedz
#48
A ja mam dziwny problem. Na moim netflixie (Turcja), używanym w Polsce nie ma 5 sezonu. Oczywiście skołowałem sobie skądinąd ale pierwszy raz tak mam że coś powinno być a nie ma.
Odpowiedz
#49
(14-03-2022, 02:48 PM)ghost12 napisał(a): A ja mam dziwny problem. Na moim netflixie (Turcja), używanym w Polsce nie ma 5 sezonu.
pierwszy raz tak mam że coś powinno być a nie ma.

Skąd ta myśl że powinno być, don't panic, tak ma być i jest...a ściślej w czystej tureckiej geolokalizacji w ogóle nie ma tego serialu, żadnego sezonu [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#50
No tak ale w Polsce powinien być polski kontent. I jak dotąd nigdy nie zauważyłem żeby czegoś nie było. Tego serialu mam 4 sezony i nawet powiadomienia z netflixa o sezonie piątym. A samego sezonu brak Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości