Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
#51
(14-03-2022, 06:22 PM)ghost12 napisał(a): No tak ale w Polsce powinien być polski kontent.

Nie myl pojęć i nie bierz do głowy [Obrazek: e020.gif], prawa do premierowego pokazania w Polsce piątego sezonu ma Canal+, podobnie jak było z sezonem czwartym, wszystko...

Ważne że są inne źródła, bo serial klękajcie narody, grzechem byłoby nie obejrzenie na "bieżąco" piątego finałowego sezonu [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
(14-03-2022, 06:44 PM)Łonogrzmot napisał(a): bo serial klękajcie narody, grzechem byłoby nie obejrzenie na "bieżąco" piątego finałowego sezonu [Obrazek: k045.gif]

Mnie nie ujął tak bardzo. Lubię go, choć w tym klimacie pierwsze sezony Wikingów lub choćby Wikingowie Valhala bardziej mi się podobały.
Odpowiedz
#53
Upadek Królestwa- znam książki, serial jest taki sobie,niestety zbytnio "netfliksowy".
Wikingowie Walhala - da się obejrzeć ,jednak do "oryginalnej" serii Wkingów nie ma porównania , niestety inna liga.

Nawiązując jednak do tytułu wątku , godne polecenia :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Odpowiedz
#54
Minx.

Pierwszy odcinek świetny! Inteligentna, błyskotliwa ale pruderyjna młoda kobieta z pomysłem, wpada trochę przez przypadek do świata ,, tylko dla dorosłych'' i to jeszcze mężczyzn. Produkcja z dużą dawką lekkiego ale inteligentnego humoru. Rewelacyjnie zagrana.

Pewnie będzie się podobać Paniom ale i ja obejrzałem z dużą przyjemnością. Oby następne odcinki były równie udane i przebojowe.

Odpowiedz
#55
Muszę zerknąć.
Odpowiedz
#56
Moon Knight.
Ale to jest fajne. Opinie i oceny średnie a mnie się bardzo podobało.
Może dlatego, że niewiele wiem o marvelowskim świecie i dlatego nie porównuję tego do komiksowego oryginału.
A podobało mi się zwłaszcza dlatego, że jest to jakże inne od reszty marvelówek.
Zagubienie głównego aktora, który nie ma pojęcia co się dzieje, boi się tego co się z nim dzieje, broni się jak może przed tym co go spotyka jak tylko może, jest bardzo pomysłowo pokazane.
Ja to kupuję i czekam na dalsze odcinki, bo na razie zaliczyłem tylko jeden.

Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Powrót to polska czarna komedia z Canal+
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 

Zapowiada się ciekawa czarna komedia, po pierwszym odcinku będę kontynuować. Smile 

Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#58
Wink 
serial 6 sezonów gatunek dramat , komedia ale dla mnie bardziej obyczajowy . Nigdy bym nie przypuszczał że będę sięgał po serial tego gatunku a jakież było moje zaskoczenie po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków . Serial naprawdę wciąga i jak dla mnie jest fenomenalny i bardzo go polecam i myślę że się nie zawiedziecie 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#59
Zacząłem Ostatnie dni Ptolemeusza Greya.
Po pierwszym odcinku tego intrygującego serialu muszę przyznać, że mam ochotę na następne. Na razie serial za dużo nie zdradza, pierwszy odcinek wydaje się tylko preludium do tego co ma nam zaserwować. Od razu widać, że pierwsze skrzypce to będzie gra Samuel L. Jacksona. Na razie mamy do czynienia z człowiekiem chorym, który żyje w swoim świecie ale wiemy też, że to się zmieni. I ten klimat oczekiwania na jego przebudzenie udał się twórcom zbudować bardzo fajnie.
Już nie mogę się doczekać dalszego odkrywania tajemnicy.

Odpowiedz
#60
Kulawe konie.
Ale to się ogląda! Tylko sześć odcinków i na każdy czekam z utęsknieniem.
Na pierwszym planie mamy grupę wyrzutków z MI5. Zostali wywaleni za swoje przewinienia. I teraz siędzą w obskurnej norze, bez środków, wykonując czarną robotę dla tych ze szczytów MI5. Dosłownie grzebią w śmieciach. Za szefa mają brudnego, niechlujnego, odrażającego, non-stop nawalonego typa, który nimi pomiata jak tylko może. Całe dnie spędza siedząc z nogami na biurku w dziurawych skarpetach. Przepocony, brudny.
I taką postać gra nie kto inny a Gary Oldman. Jak on gra!
Już po pierwszym odcinku widząc tego odrażającego, obrażającego swoich ludzi typa, coś nam jednak świta, że ten obraz chyba się zmieni, że będzie ewoluował.
I ta grupa odrzutków może się okazać nie aż tak głupia. A wymuskana, zimna i wyrachowana Pani Dyrektor MI5, w tej roli świetna Kristin Scott Thomas, o ogromnej władzy, może nie być aż tak wszechwładna a i swoje też mieć za uszami.
No i w czołówce i na koniec każdego odcinka Mick Jagger.
Jeszcze mi zostały dwa odcinki. Już się cieszę. A i ma być drugi sezon.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości