Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
#71
Zaczął się trzeci sezon, świetnego serialu Miasto na wzgórzu.
To produkcja platformy Showtime która przenosi nas w lata 90-te.
Świetna rola Kevina Bacona. Gra tam niezłą policyjną mendę, która nie cofnie przed się przed żadnym świństwem.
Serial pełen brudu, korupcji, współpracy mafii, polityków i organów ścigania.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Mnie się podoba.
Dobrze zrealizowany.
Dobra gra aktorów.
Jest napięcie i chęć obejrzenia kolejnego odcinka.
Serial Schody z HBO

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: redhunter
Odpowiedz
#73
I obsada więcej niż zachęcająca.
Colin Firth i Toni Collette. Z chęcią obejrzę.
Odpowiedz
#74
No to mamy za sobą pierwszy odcinek Rodu Smoka.
Niestety nie dostajemy nic poza to co oferowała Gra o Tron.
A i to wygląda już na podróbkę. Klimatu GoT tutaj już niestety nie ma. Nie ma takich wyrazistych postaci. Jest w porównaniu z poprzedniczką zbyt grzecznie, zbyt poprawnie, mdło po prostu.
Ani piękne kobiety nie te, ani szubrawcy już nie tak demoniczni. Na razie jest słabo.
Odpowiedz
#75
Video 
Zaczął się trzeci sezon bardzo oryginalnego serialu platformy Apple TV, See.
Post apokaliptyczna wizja świata w którym wszyscy są ślepi. Urodzone osoby widzące są traktowane jak niebezpieczni odmieńcy i zabijani.
No trochę to naciągane ale trzeba przyznać, że realizacja na najwyższym poziomie. Wizualnie i dźwiękowo produkcja wbija w fotel.
Zobaczymy czy w trzecim sezonie będzie coś nowego, ożywczego, bo niestety dwójka już była trochę wtórna i powielała schematy z bardzo dobrej premierowej serii.
Odpowiedz
#76
A jak już jesteśmy przy AppleTV+ to pojawił się ciekawie zapowiadający się miniserial, ,,Pięć dni w Szpitalu Memorial.''
To oparta na autentycznych wydarzeniach historia walki pracowników szpitala z przeciwnościami losu podczas huraganu Katrina.
Zapowiedź wygląda wielce obiecująco.
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Skoro jesteśmy przy Apple TV- dla tych co lubia angiielski humor nowa propozycja ,moim zdaniem warta polecenia By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Podziękowali: redhunter
Odpowiedz
#78
Obejrzałem pierwszy odcinek Sióstr na zabój i mam ochotę na kolejne.
Bardzo fajnie się to ogląda.
Dla mnie numerem jeden w tym serialu jest ścieżka dźwiękowa. Bardzo oryginalna i robi świetny klimat. Realizacja w Atmosie też robi wrażenie.
Na pochwałę za grę aktorską oprócz siostrzyczek zasługuje w pierwszej kolejności agent ubezpieczeniowy który depcze im po piętach. W tej roli wybitny tutaj Brian Gleeson jako Thomas Claffin. Oby pozostał taką wredną wszą do ostatniego odcinka bo wypada rewelacyjnie.
Może zamiast trailera tym razem otwierajacy kawałek z tego serialu.
Odpowiedz
#79
Wciągnąłem ostatnio fajny serial, From.  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Cytat:From to opowieść o mieszkańcach pewnego miasteczka w środkowych Stanach Zjednoczonych, którzy walczą o zachowanie normalności, żyjąc w cieniu lasu, gdzie żyją mroczne potwory. Produkcja należy do gatunku horrorów.

From to wyprodukowany dla stacji Epix serial stworzony przez Johna Griffina (Strefa mroku). Jego akcja toczy się w małym miasteczku w centralnej części USA. Jego mieszkańcy bardzo starają się zachować normalność i, co istotniejsze, wydostać się z niego. Znacznie utrudnia to jednak otaczający osadę las, w którym mieszkają tajemnicze, złowrogie stwory. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Harolda Perrineau (Boyd Stevens), Catalinę Sandino Moreno (Tabitha Matthews), Eiona Baileya (Jim Matthews), Hannah Cheramy (Julie Matthews), Ricky'ego He (Kenny) oraz Shauna Majumdera (Ojciec Khatri). Zdjęcia kręcono w Halifax.



Chociaż horrorem bym go nie nazwał.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#80
Wczoraj miał premierę drugi sezon bardzo dobrego serialu Gangi Londynu.
To serial o wojnach pomiędzy gangami tego miasta a i rozgrywek w ramach walki wewnętrznej po śmierci przywódcy jednego z gangów.
Świetna, mocna robota. Oby dwójka też taka była.  Jest krwawo, ostro, bez cackania. Do tego nakręcone to jest bez przesady, wiarygodnie.
Sceny akcji i walk to mistrzostwo świata.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości