Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat seriali (pozaNetflixowy)
#61
Czysta przyjemność, wnuki zachwycone, Ja też "nie narzekam"...niestety tylko dwa odcinki na początek [Obrazek: g075.gif]

[Obrazek: DfSfW7F.jpg]


Odpowiedz
REKLAMA:



#62
I jak zwykle w Disney+ świetna jakość (jak na stream)
Odpowiedz
#63
Zaczął się fajnie się zapowiadający serial z Jeffem Bridgesem. Historia emerytowane oficera CIA, którego ze spokojnej emerytury wyrwał płatny zabójca, który zamierzał go zabić.
Zapowiedź wygląda fajnie.
Odpowiedz
#64
Nieutulonym w bólu po zakończeniu serialu Shameless przynoszę iskierkę radości.
Na platformie FX pojawił się serial The Bear. W głównej roli Jeremy Allen White czy Shamelessowy Lip Gallagher.
Tym razem jest kucharzem.

Odpowiedz
#65
Pustka po Shameless będzie ciężka do zapełnienia. Jest jakaś platforma, która to nadaje? Chodzi mi o The Bear. Bo Shameless wrzucili na HBO max.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#66
Na razie chyba tylko platforma HULU.
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Widziałem 4 odcinki i tak jakoś sam nie wiem. Dotrwam do końca ale strasznie drażnią mnie te krzyki i darcie się prawie przez całe odcinki. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#68
Na razie nie obejrzałem ani jednego. Ale zaliczyłem pierwszy odcinek serialu The Old Man i jest bardzo dobrze.
Odpowiedz
#69
Na Apple TV+ pojawił się serial bardzo fajny serial Black Bird.
Mało znani aktorzy, jest co prawda w trzecioplanowej roli Ray Liotta, ale w większości są to osoby mniej znane. Tak samo twórcy nie dorobili się jeszcze bardzo znanych nazwisk. A robotę zespół wykonał świetną! Jestem co prawda dopiero po pierwszym odcinku ale chcę więcej.
To rzecz o inteligentnym handlarzu narkotyków, który trafia za kraty i w zamian za złagodzenie długiego wyroku dostaje propozycję współpracy z organami ścigania przy zdobyciu zeznań jednego osadzonego, podejrzanego o seryjne mordowanie dziewczynek. W tej roli rewelacyjny po raz kolejny Paul Walter Hauser ( świetnie zagrał wtedy bohatera ale też z lekkimi problemami psychicznymi, w serialu Richard Jewell). No dobrze się czuje ten aktor w rolach osób z ,, nieoczywistym stanem psychicznym''.  Serial trzyma w napięciu, nie zawiera zbytniej przesady czy epatowania wydumaną psychologią. Świetne zdjęcia, dobry podkład muzyczny umiejętnie podkreślają klimat.
Odpowiedz
#70
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości