Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JIGSAW
#1
Cześć, ostatnio wpadł mi w ręce build Kodi o nazwie JIGSAW. O tyle dziwne, że jest to apka instalującą kodi z buildem JIGSAW. Postawiłem to na świeżym box z VPN, bo nie wiem czy nie ma we wtyczce jakiegoś niebezpiecznego syfu. Apk oczywiście przeskanowane avastem i wszystko ok.
Ktoś z Was miał z tym do czynienia? Sam build działa przyzwoicie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Oj, to już reklamowanie tego tworu na fejsie jakoś przełkne, tak tu już nie bardzo. Buildy to dla mnie są wtedy, jak się je instaluje normalnie z repozytorium a nie gotowce z yt. Wycieczki w kierunku autora tego gotowca i samego jigsaw sobie daruje.
Odpowiedz
#3
(03-01-2021, 11:30 AM)szopns napisał(a): Oj, to już reklamowanie tego tworu na fejsie jakoś przełkne, tak tu już nie bardzo. Buildy to dla mnie są wtedy, jak się je instaluje normalnie z repozytorium a nie gotowce z yt. Wycieczki w kierunku autora tego gotowca i samego jigsaw sobie daruje.
Nie reklamuje a pytam. Jak widzisz, nie wstawiłem ani linka do apki, ani strony na FB ani do YT.
Sam mam na wszystkich boxach czyste kodi z wtyczkami które chcę, a to mi po prostu wpadło podczas przeglądania netu. Postawiłem na nowym box, bo nie chciałem ryzykować, stąd pojawiło się pytanie, czy ktoś miał z tym styczność.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Jeszcze linka by brakowało. Moje zdanie- omijać z daleka takie twory z yt.
Odpowiedz
#5
Wywalone z boxa oraz z postu na FB.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości