Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INEA online TV
#1
Witam,

jest to mój pierwszy post także witam wszystkich serdecznie Smile

mam problem z instalacją jednej APK na android boxie, która pozwala na oglądanie TV, której jestem abonentem

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl

niestety nie mogę jej znaleźć w Google Store na moim Mi boxie,
dlatego ściągnąłem ją przy użyciu APK downloadera, jednak podczas instalacji proces się zatrzymuje i wywala błąd.

stąd moje pytanie 

czy spotkaliście się z tym, że niektórzy dostawcy blokują możliwość instalacji aplikacji ? 
czy da się to jakoś naprawić ?
czy można na podstawie tej apki stworzyć wtyczkę do Kodi?

mój dostawca umożliwia również oglądanie TV z poziomu strony www -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.,

może na jej podstawie można stworzyć jakąś listę m3u, wtyczkę do kodi ....

dzięki za pomoc  Blush
pzdr
ggeppert
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(06-01-2021, 07:11 PM)ggeppert napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl

niestety nie mogę jej znaleźć w Google Store na moim Mi boxie,
dlatego ściągnąłem ją przy użyciu APK downloadera, jednak podczas instalacji proces się zatrzymuje i wywala błąd.

stąd moje pytanie 

czy spotkaliście się z tym, że niektórzy dostawcy blokują możliwość instalacji aplikacji ? 
czy da się to jakoś naprawić ?
czy można na podstawie tej apki stworzyć wtyczkę do Kodi?

mój dostawca umożliwia również oglądanie TV z poziomu strony www -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.,

może na jej podstawie można stworzyć jakąś listę m3u, wtyczkę do kodi ....

dzięki za pomoc  Blush
pzdr
ggeppert
Czy udało się Tobie znaleźć rozwiązanie ?
Odpowiedz
#3
Możesz oglądać wszystkie kanały telewizyjne online, jeśli korzystasz z najnowszej aplikacji By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na smartfonie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości