Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny seedbox + serwer PLEX za €6
#11
@ScatMan91 
możesz nam napisać czemu routing przekreśla używanie tego dostawcy jako seedbox? Przecież nie używasz go jako serwera iptv, a do torrentów, seedboxa i serwera mediów plex to większego znaczenia nie ma.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@mjw Przy necie 150Mbit moje urządzenia osiągały prędkość pobierania danych z serwera na poziomie 16Mbit co w przypadku oglądania materiałów FHD powodowało ścinki i bufforowanie Sad
Odpowiedz
#13
Czekam na poradnik.
Odpowiedz
#14
CzekajWink
Odpowiedz
#15
Będzie w przyszłym tygodniu. Smile

Podziękowali: null
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
(10-01-2021, 12:30 PM)mjw napisał(a): Oneprovider.com, Atom C2350, 4GB RAM, 1Gbps łącze bez limitu, dysk 1TB HDD lub 128GB SSD, lokacja Paryż lub Amsterdam.

Właśnie od paru miesięcy "męczę" serwerek od nich w Amsterdamie i jestem naprawdę pod sporym wrażeniem  Smile Mam na tym postawiony panel swizzin, rtorrent+rutorrent i jellyfin (alternatywa dla Plex) i nawet ten Atom mimo że nie jest jakiś mocny to daje sobie w miarę radę przy 1080p x264
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ja na tym stawiałem z ciekawości serwer IPTV i też śmiga bez problemu, ale problemem jest dostępność tej usługi za wspomnianą cenę. Miałem już kilka dni temu zrobić ten poradnik ale wciąż te najtańsze opcje są wyprzedane. Sad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
(01-02-2021, 10:21 AM)mjw napisał(a): Ja na tym stawiałem z ciekawości serwer IPTV i też śmiga bez problemu, ale problemem jest dostępność tej usługi za wspomnianą cenę. Miałem już kilka dni temu zrobić ten poradnik ale wciąż te najtańsze opcje są wyprzedane. Sad
Mogę użyczyć takowy serwer do stworzenia poradnika Smile Odrazu mi wszystko ładnie zaintalujesz i będzie działać Smile
Odpowiedz
#19
To będzie ten poradnik? Smile
Odpowiedz
#20
Jak pojawi się znów oferta za 6 euro bez opłaty wstępnej to zrobię. Tongue

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości