Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne łącze a IPTV
#1
Witam wszystkich.

Z racji tego iż przebywam za granicą chętnie obejrzałbym czasem Polską tv. Miałem listę testową niestety tnie na programach w HD. Problem mam z łączem internetowym max 2-3mb. Netflix i Youtube na aplikacjach Androida chodzi bez problemu. Moje pytanie brzmi czy istnieje taka możliwość żeby Kodi odtwarzał programy z listy IPTV np. w 720 zamiast w hd? Tak wiem najlepiej byłoby mieć z 10mb jednak w tym miejscu którym przebywam to nie możliwe Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Przetestuj:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
albo
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tam można ustawić nawet 480p z tego co pamiętam, domyślnie jest 720p - może wyrobi na słabym łączu.
Wtyczki znajdziesz w repo mbebe...
Odpowiedz
#3
Jest to jakieś rozwiązanie. Natomiast mi zależy aby mając liste z programami IPTV zmienić ich rozdzielczość w kodi na gorszą tak jak to działa w YT itp  Czy istnieje taka możliwość? Czy to jest z góry ustalone przez nadawcę jaki idzie sygnał?
Odpowiedz
#4
Nadawca musiał by w locie transkodować wszystkie kanały do niższych rozdzielczości - nie znam takiej listy m3u...
może forumowi fachowcy coś wiedzą w temacie? Smile

Jeśli jesteś na terytorium UE to chyba można też jakoś korzystać z legalnych serwisów jak WP pilot czy IPLA- tam nie ma problemu z wyborem rozdziałki możesz ustawić jaka ci odpowiada.
Odpowiedz
#5
Nie ma takiej opcji (tzn jest ale to szaleństwo) żeby transkodować w locie. Mógłbyś sam postawić sobie serwer, do niego podpiąć listę i transkodować tylko dla Siebie. Jednak cenowo to bezsensu. Lepiej wybrać jakiegoś legalnego dostawcę jak np C+.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Ok dziękuję wszystkim za informacje Smile
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości