Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CUSTOM] [ATV 9.0 & A9.0] Slimbox
#41
Nie. C+ ma zablokowany bootloader - nie wgrasz nic.

Podziękowali: Czarny75
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Witam mozna prosic o jakas instrukcje jak odpalic twrp na x96 max plus bo u mnie wywala blad.
Odpowiedz
#43
Witam wszystkich
Od kilku dni walczę z zainstalowaniem Slimbox na Beelink GT1. Kroki w USB Burning Tool przechodzą mi bez problemu. Problem pojawia się po podpięciu boxa do TV. Na początku pojawia się ekran startowy Slimbox ale po kilkunastu sekundach obraz całkowicie znika i TV zgłasza brak sygnału. Próbowałem kilka wersji Slimboxa i jeszcze więcej Aidan za każdym razem ta sama historia. Za to bez problemu udaje mi się powrócić do oryginalnego romu. Macie jakieś pomysły jak mogę rozwiązać problem?
Odpowiedz
#44
(30-01-2024, 07:54 PM)piana1 napisał(a): Witam wszystkich
Od kilku dni walczę z zainstalowaniem Slimbox na Beelink GT1. Kroki w USB Burning Tool przechodzą mi bez problemu. Problem pojawia się po podpięciu boxa do TV. Na początku pojawia się ekran startowy Slimbox ale po kilkunastu sekundach obraz całkowicie znika i TV zgłasza brak sygnału. Próbowałem kilka wersji Slimboxa i jeszcze więcej Aidan za każdym razem ta sama historia. Za to bez problemu udaje mi się powrócić do oryginalnego romu. Macie jakieś pomysły jak mogę rozwiązać problem?
Zawsze miałem te same objawy po wgraniu nie odpowiedniego romu
Odpowiedz
#45
(31-01-2024, 06:50 AM)jachu76 napisał(a):
(30-01-2024, 07:54 PM)piana1 napisał(a): Witam wszystkich
Od kilku dni walczę z zainstalowaniem Slimbox na Beelink GT1. Kroki w USB Burning Tool przechodzą mi bez problemu. Problem pojawia się po podpięciu boxa do TV. Na początku pojawia się ekran startowy Slimbox ale po kilkunastu sekundach obraz całkowicie znika i TV zgłasza brak sygnału. Próbowałem kilka wersji Slimboxa i jeszcze więcej Aidan za każdym razem ta sama historia. Za to bez problemu udaje mi się powrócić do oryginalnego romu. Macie jakieś pomysły jak mogę rozwiązać problem?
Zawsze miałem te same objawy po wgraniu nie odpowiedniego romu
Udało mi się.
Chyba problemem była wersja USB Burning Tool. Wcześniej próbowałem różnych wersji podpatrzonych gdzieś na tutorialach. Potem na stronie slimboxa znalazłem informację, że wersje v2.1.7.3 , v2.2.0 , v2.2.3.3 i v3.1.0 są przeznaczone dla Android 9. Dwie z nich już wcześniej sprawdzałem (v2.2.0 i v3.1.0) i nie działały. Udało się na V2.2.3.3
Odpowiedz
#46
Ma ktoś na tym dźwięk w Disney+? Ostatnia wersja na której poprawnie działają mi streamingi to 053.1 - we wszystkich powyżej Disneya mam bez dźwięku (NF i Prime ok)
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości