Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CUSTOM] [ATV 9.0 & A9.0] Slimbox
#21
@jachu76 można i tak.
Jest to nawet opisane na ich stronie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

//edit
Moment, a to nie jest update?: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Download: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jednak nie, to jakiś mały patch dla wersji 10.5 Tongue
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
nie mam kabla pod ręką, żeby użyć USB Burning Tool. W burn card maker też można odznaczyć tą opcję erser flash?
Odpowiedz
#23
(27-01-2021, 03:26 PM)zborus napisał(a): nie mam kabla pod ręką, żeby użyć  USB Burning Tool.  W burn card maker też można odznaczyć tą opcję erser flash?
raczej nie można

jak już o ruskich softach to polecam firmware Ugoos X3, działa lepiej niż slimbox i temperatury boxa znacznie niższe
Pozdro

Podziękowali: artpaw
Odpowiedz
#24
I ten firmware ugoos X3 mogę sobie wrzucić na x96air?
Odpowiedz
#25
Odpowiedz
#26
(29-01-2021, 05:13 PM)zborus napisał(a): I ten firmware ugoos X3 mogę sobie wrzucić na x96air?
tak, możesz wrzucić
jaka masz wersje boxa P2 czy P3?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
okazuje się, że P3.
Odpowiedz
#28
(26-01-2021, 07:56 PM)mjw napisał(a): Nie musisz z recovery możesz z aplikacji update.
Działa komuś update do kolejnej wersji (nie mówię o małym patchu) z poziomu softu? Mi zawsze gdy już przejdzie do recovery wywala błąd i muszę na nowo z karty instalować.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#29
W ogóle mi nie wyszukuje nowej wersji.
Odpowiedz
#30
Czu aktualizowaliście do wersji 10.7? Wszystko działa ok? Ja już w 10.6 nie mogłem wejść na aktualizacje, a teraz jeszcze apka do mapowania klawiszy działa jak chce... A już miałem idealnie skonfigurowanego boxa...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości