Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CUSTOM] [ATV 9.0 & A9.0] Slimbox
#31
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
kilka miesięcy siedziałem na slimbox do ostatniej dobrej wersji 10.5 ( moim zdaniem ) Potem na próbę zainstalowałem ROM od vortex ugoos 0.4.0 i tak zostało . Jak ktoś chce spróbować to tu link do najnowszej wersji  0.4.2 na kilka box-ów

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



[Obrazek: qr3hXuXl.png]
Odpowiedz
#33
ok zobaczymy tylko powie ktos jak zdumpowac firmware z ustawieniami, bo w ustawienia juz mi se nie chce bawic
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#34
no ja robiłem to przez TWEP

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

nie jestem tylko pewien czy robi backup samego firmware czy ustawienia też ( myślę że też )
Odpowiedz
#35
@artpaw znamy zgrywa tez i ustawiena, chodziło mi o zgranie, wgranie image

bo tu musze wgrac twrp, zrobic buckup, potem wgrać vortex, jesli twrp mi nie nadpisze ten vortex (roznie bywa), to przywracam, jesli nie, wgrywam twrp i przyrwacam

tak dla testow szkoda czasu moze nagraj jak ten vortex działa
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#36
a tak na szybko podgląd z menu

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

użytkuje od początku roku i praktycznie bez problemowo . Niestety mój box ma widevine L3 czyli jak widmo nie jest certyfikowany . Netflix w 720p jak się nie mylę a HBO apka odpala ale treść już nie . Nie jest to wina ROM który według mnie działa stabilnie Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Szanowni Koledzy mam starego boxa /ma androida 7/ i 1 gb ramu - to chodzi tak wolno że nie da się z tego korzystać - czy macie jakiś pomysł żeby to chodziło normalnie może zmiana na android tv lub wytczka z tematu
Odpowiedz
#38
możesz sprawdzić CoreELEC
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#39
(02-03-2022, 10:15 AM)drythm napisał(a): Szanowni Koledzy mam starego boxa /ma androida 7/ i 1 gb ramu - to chodzi tak wolno że nie da się z tego korzystać - czy macie jakiś pomysł żeby to chodziło normalnie może zmiana na android tv lub wytczka z tematu
Miałem Coreelec (ale z wersją Kodi 18) na X96mini i działało znacznie lepiej niż Android, zmiana Androida nic nie da, uwierz. Próbowałem chyba każdego jaki był i nie było różnicy między tym, co był wgrany oryginalnie. Jeśli nie będzie przeszkadzała Ci obsługa to wgraj sobie Coreelec.
Odpowiedz
#40
Czy można tego slimbox-a na C+box instalować ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości