Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z FanFilm - brak źródeł
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - pewnie problem z tytułem - różnica w opisie na tmdb a trakt.
Tego "arcydzieła" nie znajduje na trakt.tv - więc i fanfilm nie znajdzie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Możliwe że 2 dni temu był na trakt, a teraz ktoś zmienił tytuł/zmienił go na PL lub pop prostu wywalił z bazy danych trakt.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



(30-04-2022, 02:20 PM)martairafal napisał(a): Rozumiem że może nie być żródeł chociaż są sprawdzałem działa na ekino, HDseans ,tb7,chodzi mi o to że fanfilm wogóle nie znajduje takiego filmu jagby nie istniał, normalnie jak nie ma żródeł to znajduje film szukam i jak nie ma źródeł to jest komunikat brak żródeł,hyba że się mylę pozdrawiam.
Widać, że ktoś się zlitował nad fanami tego czegoś.[Obrazek: PcQ5nwZl.jpg][Obrazek: bidP1iZl.jpg]
(30-04-2022, 08:11 PM)somer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Możliwe że 2 dni temu był na trakt, a teraz ktoś zmienił tytuł/zmienił go na PL lub pop prostu wywalił z bazy danych trakt.


Pierwsza pozycja z linku powyżej By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.To nie o ten film chodzi (365 dni) tylko o "365 dni: Ten dzień". Ciężko uwierzyć, ale wyszła druga część. Wczoraj jak wrzucałem linka z trakt nie było jej jeszcze na trakt. Najwyraźniej potem albo robot albo fan tego czegoś dodał - ja nie dodawałem Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Druga czesc ?! Chyba naprawde dla twardzieli...
Proszę o kontynuację w nowym wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości