Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z FanFilm - brak źródeł
#11
REKLAMA:



#12
Nie, to nie oznacza aktywnego. Przeinstaluj na ten repozytorium fanfilm albo Phantom (to dokładnie ten sam) - po prostu na nim kliknij. Poprzedni musiał być z repozytorium exodus redux i podbić wersję.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#13
(23-01-2021, 03:52 PM)Tomek napisał(a): Nie, to nie oznacza aktywnego. Przeinstaluj na ten repozytorium fanfilm albo Phantom (to dokładnie ten sam) - po prostu na nim kliknij. Poprzedni musiał być z repozytorium exodus redux i podbić wersję.
Z pozycji, którą wstawiłem na screenach, kliknąłem zarówno na FanFilm jak i na Phantom. Wyskoczył komunikat "dodatek zaktualizowany", ale problem wciąż się utrzymuje.
#14
Restart i wyczyszczenie cache w fanfilm. Niestety - masz syfy w kodi i będzie ciężko zdiagnozować...
Najlepiej by było usunąć wszystko i zacząć od nowa - korzystając z poradników z forum, a nie tych znalezionych w internecie - bo potem są właśnie takie ciekawostki. Przeanalizowałem dokładnie twój log - dużo dziwnych rzeczy tam jest...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#15
Odnośnie braku źródeł... Alltube zostało wczoraj zamknięte, nie tak dawno sprawdziłem jak fanfilm działa pod kątem seriali i filmów i jest tragicznie, mało co już wyszukuje pomimo że mam tam włączone strony do wyszukiwania i nawet tych samych tytułów co na działających stronach. Myślę że trzeba już korzystać z indywidualnych wtyczek do określonych stron by coś znaleźć i obejrzeć. Fanfilm niedługo zaliczy drugi zgon a szkoda. Nie wiem czy porady w stylu wyczyść kodi itd zdają tu już egzaminy skoro po prostu nie wyszukuje już.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
#16
Już jest męczące to bezproduktywne bicie piany wokół przedmiotowej wtyczki...wymagać cudów, jednocześnie kreując się na surowego "recenzenta" z pozycji "dziadersa", którego nie stać na kilka złotych za podpięcie konta premium, o szerokim alternatywnym wyborze oficjalnych serwisów VOD nawet nie wspominam...dobrze że w ramach abonamentu jest dostęp z anteny naziemnej dla wszystkich, satysfakcja gwarantowana [Obrazek: k045.gif]
REKLAMA:



#17
Poczytaj jak działa fanfilm. Tego nie przeskoczymy. Coraz więcej stron chowa się za cf albo wymaga premium. To że u mbebe działa, nie oznacza że jest to do ominięcia w fanfilm. Fanfilm dalej świetnie działa z tb7/xt7 - jedyny wyjątek jaki został zrobiony dla hostów "tylko premimum" (ze względu na jego uniwersalność). Pamiętaj że fanfilm to też integracja z kodi jakiej nie zapewnia żadna wtyczka mbebe - biblioteka, listy trakt, IMDb. Ale braku źródeł, ich ukrywania czy stosowania captchy choćby nie wiadomo jak, nie da się ominąć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#18
[Obrazek: ptgSMqtl.jpg]


@Tomek troszkę by ci to ułatwiło, masz zdrowie w kółko powtarzać tą samą frazę, która i tak nie dociera [Obrazek: s025.gif]
#19
Ja nawet zrobiłem małe FAQ...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#20
Dorzucę coś od siebie. Też długo broniłem się przed zakupem tb7. Ale z czystym sumieniem polecam. Fanfilm dostał drugie życie. Wszystko zaczęło działać. 35 zł za 180 dni to nic za za.ciągłe wkurzanie się na brak źródeł. Spróbuj a na pewno się nie zawiedziesz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości