Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum w Plusx
#11
@Chris42

Hej,

Wlasnie skonczylem prace nad dodaniu wsparcia dla new.plusx.tv.

Nalezy wybrac ustawienie "domyslne" timeshift.

script.mtvguide-9.2.4 BETA v24
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdr.
Mariusz

EDIT:
Zauwazylem blad przy ustawieniu przesuniecia czasu, przy przesunieciu rozpoczenia jest ok ale przy zakonczeniu to jest jakis blad. Sprobuje jak najszybciej naprawic.

Poprawka, sprawdzcie czy jest ok:
script.mtvguide-9.2.4 BETA v25
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: mjw, Chris42
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Dziękuję Panu bardzo!! Smile Smile Smile

Jeszcze jedno pytanie do @Mariusz89B , co zrobić, jak mogę oglądać programy z archiwum tylko w obrębie jednego dnia?
Odpowiedz
#13
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#14
Używam tego EPG
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niestety po aktualizacji wciąż mogę tylko w obrębie jednego dnia oglądać programy z archiwum Sad
W liście m3u mam napisane, że 5 dni (New PlusX)
Odpowiedz
#15
Ja też mam wizualnie podobnie, ale jak próbuję włączyć np. Fakty TVN z niedzieli, to automatycznie odtwarza mi się stream w czasie rzeczywistym
Odpowiedz
#16
(02-02-2021, 10:40 PM)Chris42 napisał(a): Ja też mam wizualnie podobnie, ale jak próbuję włączyć np. Fakty TVN z niedzieli, to automatycznie odtwarza mi się stream w czasie rzeczywistym

Faktycznie, hmm dziwne. Sprawdze.

EDIT:

Znalazlem blad, na dniach bedzie poprawka.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
@Chris42

Mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko dzialac. Smile

Changelog:
- poprawka dotycząca pobierania części programu.
- poprawka ustawienia timeshift 'default', strptime error.  

script.mtvguide-9.2.4 BETA v27
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Chris42
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#18
Dziękuję, teraz odtwarzanie z Archiwum starszych programów też działa, nagrywania jeszcze nie testowałem.
Natomiast interesuje mnie jedna sprawa - nie mam z tym żadnego problemu i mi to nie przeszkadza, ale czy to normalne, że program się pobiera do ok. 80 MB, potem wyświetla się "Zakończono pobieranie" i muszę wyjść z Kodi, żeby pobieranie się dokończyło i rozmiar pliku wzrastał?
Odpowiedz
#19
(03-02-2021, 01:17 PM)Chris42 napisał(a): Dziękuję, teraz odtwarzanie z Archiwum starszych programów też działa, nagrywania jeszcze nie testowałem.
Natomiast interesuje mnie jedna sprawa - nie mam z tym żadnego problemu i mi to nie przeszkadza, ale czy to normalne, że program się pobiera do ok. 80 MB, potem wyświetla się "Zakończono pobieranie" i muszę wyjść z Kodi, żeby pobieranie się dokończyło i rozmiar pliku wzrastał?

@Chris42 Za każdym razem tak robi? Nie powinno, u mnie się pobiera cały program bez przerwy (testowalem liste m3u od new.plusx.tv i teleelevidenie). Jeśli plik o tej samej nazwie już istnieję przypisuje nowe pobranie jako part_2 itd.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#20
Potwierdzam. Mam ten sam przypadek na new.plusx.tv co chris42. Drugi serwis podobnie. Pobiera tylko 1h(mimo że zaplanowano 2h20min) oraz po pobraniu kilku mb info, że zakończono pobieranie i trzeba resetować kodi aby pobierało dalej. Dzieję się to za każdym razem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości