Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum w Plusx
#21
Przydał by się log.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Proszę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
@Zyziu195 Do diabli z Kodi v18 Big Grin, sprobuje ogarnac.

@Chris42 @Zyziu195 Powinno teraz smigac, musialem dodac wsparcie dla Kodi v18. Smile

script.mtvguide-9.2.4 BETA v29
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#24
Odpowiedz
#25
(03-02-2021, 08:11 PM)Zyziu195 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Działa na plusx Smile Pokazuje nawet ile procent jest pobrane Smile
No z tymi procentami to musze jeszcze sie pobawic, nie sa one do konca poprawne. Smile
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#26
Kurczę ale problem teraz jest taki że nie pobiera kolejnej wstawki dodanej do kolejki (sprawdzane na teleelevidenie - pobiera 1h gdzie miało pobrać 1h 13min). Na plusx też nie idą kolejne wstawki z kolejki :/

LOG: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
U mnie na New PlusX TV na wtyczce w wersji 9.2.4 BETA v27 jest raczej ok. Pobiera mi się ok. minuta do 80 MB i pokazuje pobieranie zakończone. Następnie muszę wyjść z Kodi i rozmiar pliku wzrasta, z tym, że pobierają mi się bez problemu ponad dwugodzinne pliki.
Odpowiedz
#28
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#29
@Mariusz89B działa już kolejkowanie pobierania Smile Tylko teleelevidenie pobiera na opcji Domyślnej a nie na Append. Jak korzystałem z ?utc={}&lutc={} to ruszało a na opcji ?utc={utc}&lutc={lutc} nie pobiera. Tylko na poprzednich wersjach dodatku korzystałem.

Video pokazujące prędkość pobierania: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jak było: Append: ?utc={}&lutc={}
Jak jest: Timshift opcja Domyślny
Odpowiedz
#30
@Zyziu195 Dziwne, testowalem uzywajac twoja liste co mi wyslales i mi dziala append.

Pobieranie jak widac w tle.
[Obrazek: 6WdCq8u.png]
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości