Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Prime Video
#51
Tak samo jak na PC tylko jest wybór lepszej jakości. Np na HBO max można wybrać wszystkie opcje jakości oglądania. Najlepsza dla Matrix 4 29mbps.
Jedynym minusem jest widoku penadrive'a żeby plik .zip zainstalować
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Ja bym zadał inaczej pytanie - od kiedy Kodi działa na Tizen? I jak je zainstalować?
A do repo możesz się dostać z kopalni zipów kodiwpigulce:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(jest tutaj jak ci się chce długą ścieżkę wpisać: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)

Podziękowali: Gizior89
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#53
Jestem bardzo zainteresowany - dajcie jakiś link
Wersja na tizena była kiedys proponowana, ale podobno mało realna ze względu na jakieś ograniczenia licencyjne w kodekach - wyszedł by taki potworek jak na xbox albo i gorzej...
Odpowiedz
#54
Odpowiedz
#55
Ja tam w sumie jestem zadowolony z mojego raspberry pi 4, dopóki netflix jest w 1080p nie będę chyba zmieniał tego urządzenia...

A z Amazonem to tak jest np. na PC z windowsem apka ze sklepu MS pokazuje że niby odtwarza 4k a w praktyce nie ma możliwości pod windowes na więcej niż 1080p w Amazonie Big Grin 

Kodi na tizen to by była świetna sprawa...ale chyba się nie doczekamy takiej wersji, a szkoda...
Odpowiedz
#56
(07-04-2022, 04:55 PM)jon1022 napisał(a): Ja tam w sumie jestem zadowolony z mojego raspberry pi 4, dopóki netflix jest w 1080p 
Akurat na tizenie netflix śmiga w 4k bez problemu. Jedynym wyjątkiem była premiera 2 sezonu Wiedžmina. Ledwo 1080p ciągło. Serwery nie wyrabiały ;-)
(07-04-2022, 04:55 PM)jon1022 napisał(a): Ja tam w sumie jestem zadowolony z mojego raspberry pi 4, dopóki netflix jest w 1080p nie będę chyba zmieniał tego urządzenia...

A z Amazonem to tak jest np. na PC z windowsem apka ze sklepu MS pokazuje że niby odtwarza 4k a w praktyce nie ma możliwości pod windowes na więcej niż 1080p w Amazonie Big Grin 
no tak ale nawet na oficjalnych aplikacjach na tizen i android tv amazon wprowadza w błąd że filmy są w 4k. Na innym forum napisali, że to błędne opisy "nieoriginsów" :-D
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
hmm na moich android tv jak film jest w 4k to działa w 4k, co więcej jak jest w HDR10+ to też działa więc nie kumam o jakie błędne opisy chodzi
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#58
@mjw to sprawdź te 2 filmy na amazonie: Greenland i Lokum i zobacz czy masz 4k
Odpowiedz
#59
Sprawdzę wieczorem i dam znać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#60
(08-04-2022, 03:04 AM)Gizior89 napisał(a): 2 filmy na amazonie: Greenland i Lokum

Tak, tylko 1080p [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości