Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Air mouse do Thomson AndroidTV
#11
Dla mnie Air Mouse jest zdecydowanie wygodniejsze, gdyż jest bardziej poręczne. Używałem i jedno i drugie. Obecnie używam pilota Air Mouse IBOX ares 3:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

IBOX ares 3 - uniwersalny pilot sprzęgnięty z klawiaturą oraz myszką. Produkt ma rozmiary tradycyjnego pilota do telewizora, jednakże jest dwustronny. Na jednej stronie znajduje się standardowy pilot, natomiast drugą zajmuje klawiatura w układzie QWERTY. Ładowanie akumulatora ładowarką z wyczką mikro USB, typowa jaką stosuje się do smartfonów/telefonów.
Zalętą IBOX ares 3 jest niewielki rozmiar i wygodna obsługa jedną ręką. Sterowanie przy pomocy kursora na ekranie, nie wymaga żadnej podkładki komputerowej.

IBOX ares 3 Obsługiwane urządzenia: Telewizory Linux i Android  Opis: Wielofunkcyjne urządzenie zwiększające komfort korzystania z telewizorów wyposażonych w funkcje SMART TV oraz innych urządzeń multimedialnych takich jak Media PC, Android TV, konsole PS3 i PS4. Dzięki klawiaturze QWERTY wyposażonej w przyciski multimedialne i funkcyjne łatwo obsłużysz pocztę e-mail, przeglądarkę www czy serwisy video jak YouTube itp. na ekranie TV. To jednocześnie programowalny pilot zdalnego sterowania do odbiornika TV, klawiatura oraz bezprzewodowy sterownik kursora myszy (Air Mouse) - ruszając pilotem Ares3 kursor, wyświetlony na ekranie telewizora, będzie zmieniał położenie. Produkt wyróżnia unikalne połączenie trzech funkcji w jednym urządzeniu o kompaktowych wymiarach oraz wysokiej jakości wykonanie.

Sterowanie telewizorem przy pomocy pilota Air Mouse jest dość proste i wygodne, wymaga jednak pewnej praktyki. Podobnie steruje sie myszką bezprzewodową, ale dla myszki wymagana jest podkładka, stół, itp, aby zapewnić stabilne działania myszki bezprzewodowej.

U mnie ten pilot działa super na wszystkich urządzeniach do których go podłączyłam pod USB urządzenia.

Oczywiście jest to tylko moja opinia...

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Dostępne na Allegro, sytuacja komfortowa na "bezstresowe" testy, przy gratisowym zwrocie [Obrazek: a020.gif]


[Obrazek: 70oPEaBl.jpg]
Odpowiedz
#13
Łudząco podobne do :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

jeśli jakość ta sama co w przypadku Mele f10 deluxe to warto sprawdzić Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości