Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Real Debrid
#1
Witam, mam konto na RD, zainstalowałem wtyczki "The crew" i "Exodus" , w ustawieniach wtyczki dodałem konto RD poprzez ResolveURL Setting lecz nie odnajduje mi żadnych linków , tak jak by konto nie zostało dodane , na stronie RD widać że jest dodane a w kodi nie działa .... co mogę jeszcze zrobić ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(14-02-2021, 08:39 AM)jachu76 napisał(a): Witam, mam konto na RD, zainstalowałem wtyczki "The crew" i "Exodus" , w ustawieniach wtyczki dodałem konto RD poprzez ResolveURL Setting lecz nie odnajduje mi żadnych linków , tak jak by konto nie zostało dodane , na stronie RD widać że jest dodane a w kodi nie działa .... co mogę jeszcze zrobić ?
Odnośnie "Fena" bo the crew nie używam - Kodi/programy/fenomscraper - w ustawieniach aktywuj "premium hosts" czy jakoś tak.
Nic więcej nie ustawiałem... wszystko działa
Odpowiedz
#3
Zainstalowałem FEN i tam działa RD , a na Exodus, The crew, niestety nie chce mi działa ....
Odpowiedz
#4
Wywal exodus! To syf jakich mało - wtyczka od dawna nie aktualizowana, porzucona, wrzucana raz po raz do śmieciowych repozytoriów których głównym zadaniem jest "podrzucenie" przy okazji jakiegoś syfu.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
RD nieźle działa na Tempest, która jest chyba jedną z bardziej aktualizowanych wtyczek które powstały jako fork oryginalnego exodusa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(14-02-2021, 08:59 AM)jachu76 napisał(a): Zainstalowałem FEN i tam działa RD , a na Exodus, The crew, NuMb3r5 niestety nie chce mi działa ....
Tego exodusa to lepiej wywal razem z jego repo- z tego co pamiętam to martwa wtyczka, może ci namieszać w zależnościach w kodim.

Nie wiem czy jest jakiś sens kilka wtyczek instalować jak nie znajdzie ci filmu poprzez Fen i ral-debrid to racej małe szanse że znajdzie w innej wtyczce...
Odpowiedz
#6
Dziękuję już wywalam Exodus i testuję Fen i Tempest
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Z real debrid to najlepszy jest Seren.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Panowie od kilku dni mam jakieś dziwne problemy z wtyczką Fen i Real-Debrid (kodi 18.9) - wyszukuje linki ale nie odpala żadnego
Reinstalka wtyczki pomogła na chwilę i znów to samo.
Czy u was Real-Debrid działa  normalnie, a jeśli tak to na jakiej wtyczce?
Odpowiedz
#9
Używam Seren z Real-Debrid, śmiga elegancko.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Chyba faktycznie muszę przetestować jakieś alternatywne wtyczki do obsługi real-debrid bo na ten moment Fen jest całkowicie nie używalny.

Pogrzebałem trochę na zagranicznych stronach i problem z nie odpalaniem linków premium z real-debrid powtarza się na przestrzeni kilku lat u różnych użytkowników na różnych wtyczkach.
A co gorsza nikt nie znalazł prostego rozwiązania, prawdopodobnie winny jest sam serwis Real-Debrid Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości