Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi nie wyświetla filmów z pendrive
#1
Video 
Czołem!
Mam pewien problem z wyświetlaniem filmów przez Kodi.
Generalnie, wszystko wygląda dobrze, jeśli się wykona proces dodania źródła filmów po raz pierwszy. Czyli wskazujemy źródło (w moim przypadku jest to pendrive), zaznaczamy, że są to "Filmy" i następnie wybieramy odpowiedniego scrappera do tytułów, miniaturek itp.
Problem pojawi się, gdy uruchomimy ponownie Kodi - program nie wykrywa filmów na pendrive. Trzeba ponownie powtórzyć proces wyboru źródła itd.

Nagrałem dla Was krótki filmik:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak możecie zauważyć, mimo wszelkich prób Kodi nie pokazuje zawartości dysku wymiennego na stronie głównej.

Może ktoś z Was ma pomysł dlaczego się tak dzieje? Na stronie Kodi jest napisane, że najlepiej udostępniać zawartość przez Sambę (jeśli oczywiście nie mamy jej na wewnętrznej pamięci).

Z góry dzięki za każdy pomysł.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pomysłów może być wiele. Ja mam 2:
- uszkodzony pen - podłącz inny dysk/pen i spróbuj to samo
- zły odnośnik przy skrócie do FILMY - sprawdź w edycji menu dokąd on prowadzi

Sam mam bibliotekę filmów z dysku przy Kodi więc powinno to działać ale robię inaczej niż Ty, żeby dodać je po raz pierwszy.
Odpowiedz
#3
Podpinam się pod temat. Mam podpięty pod box pendrive sformatowany. Aplikacje do przeglądania plików android widzą tą pamięć, a kodi już nie. Jeśli chce dodać źródło w menedżerze plików to nie ma tam opcji dodania pendrive.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#4
Masz  Android i Kodi nie ma przyznanych praw do przeglądania plików czy dostępu do urządzeń.
Odpowiedz
#5
Ma przynane jedyne możliwe uprawnienia do pamięci.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#6
Sprawdzałeś jakiekolwiek inne peny czy je widać po podłączeniu ?

Może podłącz i zrób restart boxa.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości