Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kategorie
#1
Cześć,

na wstępie pochwała za dobrą robotę, jednak zauważyłem pewną niedoróbkę w epg z kategoriami (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)

otóż nazwy kategorii powinny mieć w atrybucie lang=en oraz ich angielskie nazwy. Wtedy EPG na KODI prezentuje się tak jak na screenie

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-02-18-224926.png]


wyszukiwanie serii itp działa wtedy poprawnie. Wnioskuję o poprawę, mogę przesłać własny słownik w pythonie do zmiany powyższego
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witaj. Brak oryginalnych tytułów en jest przemyślanym zabiegiem. Na początku były oba tytuły Pl i En. Ale TiviMate miało z tym problem losowo zmieniało tytuł,wyświetlał raz po polsku raz en. Więc trzeba było wyłączyć 2 tytuł. Forum zadecydowało że en jest zbędne. Jak ktoś sprawdzi czy TiviMate poprawił błędy w czytaniu xml, to jest możliwość przywrócenia 2 tytułu.

Ps. W moim przewodniku gatunek wyświetla się prawidłowo. U Cibie tytuł jest inny nie nasz z tvpl.xml. 
Jak extepg to nie odpowiadamy !!! Właściciel strony przerobił nasze epg na własną modłę i reklamuje jako swoje dzieło.
Znajdź podobne także działa na pltv.xml. Tylko ......... 
A jak masz problemy, użyj epg nie okrojonego. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
pl lub plar
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#3
Cześć, nie chodzi mi o angielskie nazwy eventow a o angielskie kategorie. Tu nie chodzi o to że Kodi nie lubi PL nazw kategorii, a o to że nie lubi nawet niemieckich, francuskich itp. Korzystam z Waszego EPG jak i swojego skryptu, na własny użytek, screenshot jest z EPG mojego autorstwa, dlatego nazwy się różnią. Po paru tygodniach testów wyszło na to, że kategorie mają być po angielsku, a Kodi samo wtedy je tłumaczy na odpowiedni język który użytkownik sobie ustawił. Tivimate nie ma żadnego problemu z kategoriami po angielsku


podsumowujac

Wszystkie klucze XML mam po polsku, poza category które jest tylko po angielsku. Wasze EPG łatwo przerobić słownikiem i np konsolowym sedem search replace. To tylko sugestia, albo prośba o przetestowanie tego co opisałem.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości