Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Pvr Iptv Simple Client
#1
Witam. Nie wiem czy to problem z epg, czy z dostawcą (plusx)... Wgrałem Pvr IPTV Simple Client. Jako, że mieszkam w UK to ustawiłem przesunięcie czasowe -1. Wszystko działa, nie zacina, ale jest kilka problemów. Po pierwsze nie mogę przewijać do tyłu tv live. Kiedy tylko spróbuje, to wywala mnie całkowicie z Kodi. Z przewijaniem archiwalnych programów nie ma tego problemu, jednak czasem chciałbym obejrzeć coś co leci live od początku Smile Drugim problemem jest to, że wszystkie archiwalne programy są według epg ok, ale ten na żywo na każdej stacji jest nie ten co powinien być. Ten co aktualnie leci to według epg powinien być dopiero za godzinę. A poprzedni program z archiwum jest ok, pozniejsze też są ok według epg (po za pierwszym przyszłym programem - bo on leci teraz) czyli to co obecnie leci nie jest umieszczone w epg :| O co tu chodzi? Czas w tv (no i w apce) mam ustawiony angielski, czyli godzinę w przód. Myślałem, że to jest problemem, więc zmieniłem na czas, który jest w Polsce. Jednak wtedy i tak w EPG przeskoczyło mi wszystko o godzinę do przodu. Zmieniłem też przesunięcie czasowe na "0", albo na "+1" i również bez zmian, a nawet programy archiwalne się wtedy pomieszały Wink Ktos widzi jakies rozwiazanie?
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości