Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#31
Miałem podobnie, najpierw wyczyść cache i zrób ponowną integrację z Trakt. Mi dodatkowo po tych zabiegach nie odpalały się, chociaż miałem na liście, pozycję z obserwowanych i kolekcji, zrobiłem ponowną instalację wtyczki, ponowną integrację z Trakt i wszytko hula jak trzeba.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
REKLAMA:



#32
To co Piotr napisał pomoże. Były b. duże zmiany we wtyczce, włącznie ze zmianą całego API do filmów i seriali na tmdb/trakt. Przez to jeśli coś w cache siedziało to może komplikować. Natomiast ponowna autoryzacja trakt i obowiązkowe czyszczenie cache pomoże na 100%
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#33
U mnie większość problemów wzięła się stąd, że Matrixa nadinstalowalem na Leile i Matrix sam sobie zupdatował wtyczki, przez to zrobił się mały śmietnik (niekompatybilne repozytoria, zależności itp.).
Zrobił się też problem z zamykaniem Kodi, bo odwoływał się do nieistniejących baz z danymi.
Sugerowanym czystą instalacje Matrixa i ponowną ręczną instalację wtyczek + integrację z serwisami.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
#34
Niestety nie pomaga czyszczenie cache i odinstalowywanie wtyczki i repo.



Filmy działają normalnie. Problem jest tylko z serialami.



W logu mam coś takiego przy próbie odpalenia serialu:


2021-11-21 15:41:30.097 T:6138    INFO <general>: CPythonInvoker(40, /storage/.kodi/addons/plugin.video.fanfilm/default.py): script successfully run
2021-11-21 15:41:31.199 T:6138    INFO <general>: Python interpreter stopped
2021-11-21 15:41:31.205 T:6137    ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.fanfilm/?action=episodes&imdb=....
2021-11-21 15:41:31.223 T:4926    ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.fanfilm/?action=episodes&imdb=....) failed
#35
U mnie przestała działać integracja z tb7. Czy to błąd w tej wersji wtyczki, czy tylko u mnie.

Wysłane z mojego M40SE_EEA przy użyciu Tapatalka
#36
Próba dodania serialu do biblioteki Kodi kończy się błędem (nie wiem jak to jest w wypadku filmów). Czyszczenie cache nie pomogło, deinstalacja dodatku i jego ponowna instalacja również...

EDIT:
Film do biblioteki Kodi udało mi się dodać - niestety zassana grafika jest w wersji angielskiej... Grafika tylko z Fanart.tv, a nie z TMDB. Pozmieniam jeszcze kody API z oryginalnych na własne, może to pomoże
REKLAMA:



#37
u mnie z kolei nie wyszukuje filmów, np. wpisuję "Epoka lodowcowa 2" i brak jakichkolwiek wyników.

Cache czyściłem, po ponownej integracji z Trakt mogę się dostać do kolekcji, ale dalej nie wyszukuje.
#38
(21-11-2021, 04:41 PM)AlivePlum napisał(a): U mnie przestała działać integracja z tb7. Czy to błąd w tej wersji wtyczki, czy tylko u mnie.

Wysłane z mojego M40SE_EEA przy użyciu Tapatalka
U Ciebie, u mnie bez problemów. Zarówno integracja w FF jak i wtyczce tb7.pl player

--
Pozdrawiam
Piotr W.

(21-11-2021, 06:27 PM)Cube napisał(a): u mnie z kolei nie wyszukuje filmów, np. wpisuję "Epoka lodowcowa 2" i brak jakichkolwiek wyników.

Cache czyściłem, po ponownej integracji z Trakt mogę się dostać do kolekcji, ale dalej nie wyszukuje.
Miałem tak samo, i to był moment w którym przeinstalowałem FF. Dodatkowo problem z odpaleniem filmów z kolekcji powodował zawieszenie się Kodi w czasie zamykania.

--
Pozdrawiam
Piotr W.

(21-11-2021, 03:22 PM)kokosz887 napisał(a): Niestety nie pomaga czyszczenie cache i odinstalowywanie wtyczki i repo.



Filmy działają normalnie. Problem jest tylko z serialami.



W logu mam coś takiego przy próbie odpalenia serialu:


2021-11-21 15:41:30.097 T:6138    INFO <general>: CPythonInvoker(40, /storage/.kodi/addons/plugin.video.fanfilm/default.py): script successfully run
2021-11-21 15:41:31.199 T:6138    INFO <general>: Python interpreter stopped
2021-11-21 15:41:31.205 T:6137    ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.fanfilm/?action=episodes&imdb=....
2021-11-21 15:41:31.223 T:4926    ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.fanfilm/?action=episodes&imdb=....) failed
A w innych wtyczkach? Ja do testów z integracją zainstalowałem sobie Crew.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
#39
@kokosz887  - za krótki ten log. Czyścisz cache w fanfilm czy w kodi? Bo to wygląda jak zaczytanie starego cache z fanfilm - spróbuj ręcznie usunąć pliki z kodi/userdata/addon_data/plugin.video.fanfilm/ : cache.db
meta.5.db
@AlivePlum - integracja z tb7/xt7 działa - nic się nie zmieniło w tej części wtyczki (dotyczącej scraperów stron), działa mi na 3 różnych urządzeniach i systemach. Jeśli masz problem, to leży on po stronie tb7 - czasem trzeba na tb7 zmienić hasło, spróbować się jeszcze raz zalogować na nowym haśle w fanfilm, a potem przywrócić sobie stare (jeśli chcesz)
@Toov  - ale przecież grafiki do biblioteki zaczytują się ze scrapera który masz ustawiony dla filmów. Fanfilm nie zasysa żadnych grafik. Po dodaniu do biblioteki tworzony jest tylko plik strm i plk nfo z zawartością do tmdb - więc to nie FanFilm, tylko scraper biblioteki zasysa ci plakaty. Zmiana kluczy nie wiele da w tej wersji, z tego co wiem na razie idzie z wewnętrznych a nie z tych z settings (będzie możliwość ponownie wpisania własnych, ale nie wiadomo kiedy). Seriale zgłaszam do twórców
@Cube wyszukuje normalnie, bez problemu wyszukało mi epokę lodowcową. To coś u ciebie. Wygląda jakbyś czyścił cache w kodi a nie w fanfilm.

@Piotr.W nie można już porównywać innych wtyczek typu exodus z FanFilm - całkowicie zostało przepisane api - to już nie jest fork exodusa. To w dużej części zupełnie nowa wtyczka. Zmiany były tak potężne że to nowa wtyczka.
Wiadomo że taka zmiana, mająca na celu usprawnienie pracy developerom, przyśpieszenie pracy wtyczki, ogarnięcie setki błędów które trzeba było omijać, niesie ryzyko że w pewnych sytuacjach mogą być błędy. Developerzy poinformowali mnie że testowali przez 2 tygodnie i pozbyli się wszystkich błędów które znaleźli. Ale nie da się ich uniknąć.

Posprawdzajcie jeszcze czy się moduł ptw zaktualizował do wersji conajmniej 2021.11.13.0
(script.module.ptw)

OK - z dodawaniem seriali do biblioteki jest faktycznie coś nie tak. Zgłosiłem.
Natomiast reszta zgłoszonych błędów - na czystym kodi na 2 3 różnych systemach działa. Działa też na moim głównym kodi. Więc to coś specyficznego u was. Bez pełnych logów nie ma nawet sensu tego zgłaszać, bo nie wiemy gdzie jest jakaś zależność spartolona (ale na 99% to niezaktualizowany moduł ptw lub niewyczyszczony cache)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#40
Niestety ręczne usunięcie plików nie pomogło. Cache usuwam we wtyczce FanFilm.

Poniżej LOG - czyste odpalenie i próba uruchomienia serialu:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości