Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kowpi - Fork Kodi 18.9 dla KWP [Android]
#21
Witam a ja mam taki problem z KWP na smartbox android 6.0 po zainstalowaniu nie chce sie załączyć okienko pokazuję informację Niestety aplikacja Kowpi została zatrzymana oczywiście po 5 próbach ktoś coś podpowie pomoże ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(21-04-2021, 05:30 PM)irys napisał(a): ktoś coś podpowie 

Parafrazując kultowy dialog filmowy..."Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo! "

Hard reset/powrót do ustawień fabrycznych, czy jak to by się miało tam "nazywać", wyciągnąć na kilka minut wtyczkę zasilania z gniazda elektrycznego, ponowna instalacja na czysto...

Kierując się zdrowym rozsądkiem/pogodą ducha zutylizuj wreszcie ten złom, drogą kupna wejdź w posiadanie współczesnego urządzenia, najlepiej z pełną certyfikacją usług/serwisów...
Odpowiedz
#23
Irys, skaczesz po wątkach, niech będzie... Jednak, miałeś dać znać jak ma się sprawa z Kodi 19.0 na Twoim sprzęcie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=3

Co do Fork Kodi 18.9 Kowpi będzie działać, ale mogą być problemy z wtyczkami które wymagają obsługi zabezpieczeń DRM.

Wyłączenie zasilania pomaga jedynie przy zawieszeniu się aplikacji lub urządzenia tj. odwiesi urządzenie, ale nie rozwiązuje problemów.

Trzeba wykonać reset sprzętu przez powrót do ustawień fabrycznych, potem instalacją Kowpi. W przypadku gdy nie działa obsługa DRM (Widevine DRM), zostaje korzystanie z wtyczek nie wymagających DRM.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Po zainstalowaniu NOWEJ wtyczki HBO GO do Kodi Matrix, klikając na stronę główną HBO GO, wyświetla się komunikat "Błąd.Nowa wersja aplikacji jest już dostępna.Zaktualizuj ją, aby kontynuować oglądanie."Klikając na Filmy czy Seriale jest ok, ale nie ma jak wejść na stronę główną.
Odpowiedz
#25
Instalowałeś HBO GO do Fork Kodi 18.9 Kowpi, czy do Kodi 19.0 Matrix?
Odpowiedz
#26
@jarecki123 nie ten dział, nie ten temat.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
jarecki123 napisał(a):Po zainstalowaniu NOWEJ wtyczki HBO GO do Kodi Matrix


arkady1964 napisał(a):Instalowałeś HBO GO do Fork Kodi 18.9 Kowpi, czy do Kodi 19.0 Matrix?

[Obrazek: k045.gif]

Temat wtyczki HBO, kontynuacja w stosownym miejscu, już piszę [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#28
(21-04-2021, 06:09 PM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[color=var(--yt-spec-static-overlay-text-primary)]DO OBEJRZENIA

[color=var(--yt-spec-static-overlay-text-primary)]DODAJ DO KOLEJKI[/color]
[/color]
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[color=var(--yt-endpoint-hover-color, var(--yt-spec-text-primary))][color=var(--yt-spec-text-primary)][url=https://www.youtube.com/watch?v=kgMAIzwf2UE]Zoomtak H8 Plus - Android TV Box, 2GB RAM, 16GB, AmLogic S905X[/color][/color]
[/quote]

(21-04-2021, 07:37 PM)arkady1964 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=3

Co do Fork Kodi 18.9 Kowpi będzie działać, ale mogą być problemy z wtyczkami które wymagają obsługi zabezpieczeń DRM.

Wyłączenie zasilania pomaga jedynie przy zawieszeniu się aplikacji lub urządzenia tj. odwiesi urządzenie, ale nie rozwiązuje problemów.

Trzeba wykonać reset sprzętu przez powrót do ustawień fabrycznych, potem instalacją Kowpi. W przypadku gdy nie działa obsługa DRM (Widevine DRM), zostaje korzystanie z wtyczek nie wymagających DRM.

Pozdrawiam Arkady może skaczę ale nie instalowałem kodi 19 ze względu że na na 18.8 miałem zainstalowany dodatek sportowy gdzie były w tym czasie i nadal są mecze których nie obejrzę  w TV ? odpisałem też Łomohrzmotowi możesz przeczytać Teraz mam kodi 18.9 z kodiwpigułce zainstalowane i KOWPI też ale jak pisałem wcześniej nie działa nadal ?nie wiem o co chodz z DRM co pisałeś może napiszesz coś więcej ?
Odpowiedz
#29
Tutaj masz link o DRM, w tym DRM w Kodi 18 i 19 :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#30
(22-04-2021, 10:28 AM)arkady1964 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Ale nadal nie wiem o co chodzi z tym DRM? a co powiesz o KOWPI że nie mogę odpalić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości