Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kowpi - Fork Kodi 18.9 dla KWP [Android]
#31
Na chwilę obecną przez Kowpi nie odpalisz wtyczek wymagajacych DRM. Czyli HBO, Netflix itp.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
irys napisał(a):odpisałem też

Tak wygląda Twój wpis, w najnowszej wersji Opery lub Edge, już sobie daruj, szkoda oczu [Obrazek: d015.gif]


[Obrazek: RyEoI4nl.jpg]
Odpowiedz
#33
(22-04-2021, 10:46 AM)Łonogrzmot napisał(a):
irys napisał(a):odpisałem też

Tak wygląda Twój wpis, w najnowszej wersji Opery lub Edge, już sobie daruj, szkoda oczu [Obrazek: d015.gif]


[Obrazek: RyEoI4nl.jpg]
Ale co słaby sprzęt ? bo nic nie napisałeś mówiłeś że mam go zezłomować ?
Odpowiedz
#34
[Obrazek: Xyz787o.gif]
Odpowiedz
#35
Tego Zoomtaka już bym sobie darował, procesor s905x to swoje lata ma za sobą.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
Zrobiłeś PRZYWRÓCENIE DO UTAWIEŃ FABRYCZNYCH na swoim sprzęcie z Androidem?

Duża część dodatków/wtyczek na tym sprzęcie jeszcze będzie działać... Jednak jak chcesz mieć dostęp do wszystkiego, to wymiana sprzętu na nowszy z ceryfikacją, obsługą DRM.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(22-04-2021, 12:02 PM)arkady1964 napisał(a): Zrobiłeś PRZYWRÓCENIE DO UTAWIEŃ FABRYCZNYCH na swoim sprzęcie z Androidem?

Duża część dodatków/wtyczek na tym sprzęcie jeszcze będzie działać... Jednak jak chcesz mieć dostęp do wszystkiego, to wymiana sprzętu na nowszy z ceryfikacją, obsługą DRM.

Pozdrawiam
Zrobiłem twardy reset i ustawienia fabryczne ok zamykam temat dzięki za wskazówki pozdrawiam
Odpowiedz
#38
Ok, rozumiem, że zamykasz swój wątek:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=3


Na Fork Kodi 18.9 Kowpi jest bardzo dużo działajacych wtyczek z repo mbebe, działają nawet na starszym sprzecie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#39
(22-04-2021, 01:28 PM)arkady1964 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&page=3


Na Fork Kodi 18.9 Kowpi jest bardzo dużo działajacych wtyczek z repo mbebe, działają nawet na starszym sprzecie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
OK dzięki pozdrawiam
Odpowiedz
#40
Możesz zainstalować obok  Fork Kodi 18.9 Kowpi, inny Fork WBMC 18.9 wersję 32-bitową.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Polecam wtyczkę Phantom, nie wiem dlaczego, ale lepej działa obecnie na WBMC 18.9 niż na Kowpi. Phantom bazuje na cda.pl  Po zalogowaniu się (konto cda.pl) jest dostęp do pełnego serwisu. Podobnie jak w cda.pl część starszych filmów jest dostępna bez logowania się (serwis cda, posiada odpłatną usługę VOD oraz umożliwia oglądanie filmów bezpłatnie. Filmy udostępnione bezpłatne mają reklamy, niższa jakość i priorytet transferu. Nie są też w wariancie darmowym dostępne najnowsze produkcje, do których mają dostęp jedynie płacący użytkownicy posiadający konto CDA Premium).

Phantom działa na WBMC 18.9, jest to starsza wtyczka, ale można potestować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości