Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canal+ Box zmiana launchera?
#11
ja na reddicie i xda czytałem trochę o tym no i właśnie tam też piszą że musi być appka systemową a po co mi ten launcher bez kanałów. Bez roota ani rusz. A nie wiem czy to da radę zrootować w ogóle a nie chcę stracić DRM.
(21-05-2021, 09:00 AM)ghost12 napisał(a): Edit.
Przyszło mi coś do głowy.
Jest soft do przepakowywania apek, czasem ktoś zmienia coś w oryginalnej apce (wycina reklamy, poprawia żeby się instalowało na zablokowanym sprzęcie itd.) Można wziąć googlowy launcher, przepakować go zmieniając jego nazwę żeby zainstalował się obok oryginalnego, a nie zamiast niego. Wtedy powinien być widoczny do wyboru. No ale ja tego niestety nie zrobię.
Tam jest zanistalowany leanback launcher, może by sprobować zmienić googlowski launcher na to i nadpisać bo on i tak jest chyba nie używany. O to Ci chodzi?

edit:
spróbowałem zmienić Android TV Home na "leanbacklauncher" i Android TV core na "leanbacklauncher recomendations" ale dostaje errora


adb install -r launcher.apk
adb: failed to install launcher.apk: Failure [INSTALL_FAILED_UPDATE_INCOMPATIBLE: Package com.google.android.leanbacklauncher signatures do not match previously installed version; ignoring!]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Komuś się udało?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości