Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
apkmody.io
#11
(31-08-2021, 11:32 AM)arkady1964 napisał(a): Istnieje wiele podobnych aplikacji które działają milon razy lepiej...

Wiele, może nie, aż tak... Jednak jest kilka w tym jedna zdecydowanie wiodąca. Wiadomo o co chodzi, nie wymienię nazwy, ponieważ opacznie moze być to zrozumiane jako promocja piractwa. Szacowna aplikacja nie podszywa się nazewnictwem pod znane platformy VOD, jak wymienione powyżej aplikacje "wydmuszki", a dziala o wiele lepiej tj. ma ogromne możliwości...

Pozdrawiam
Konkretnie pisz.
Bo takie hmmm... wypociny to belkot pokroju papki politycznej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Wykupujesz Real Debrid lub All Debrid i masz co chcesz praktycznie w oryginalnej jakości i to nie tylko platform streamingowych ale nawet płyt BD.
Odpowiedz
#13
(11-10-2021, 01:47 PM)somer napisał(a): Wykupujesz Real Debrid lub All Debrid i masz co chcesz praktycznie w oryginalnej jakości i to nie tylko platform streamingowych ale nawet płyt BD.
Haha byłby to śmieszny post, tylko że dziś to nie 1.IV Sad
Odpowiedz
#14
Nie bardzo wiem co w nim widzisz śmiesznego bo korzystając z takiego rozwiązania najbardziej co mnie bawi to jego koszt.Za każdym razem gdy odpalam sobie jakąś nowość w DV z Atmos to gdy pomyśle ,że płace za to 2.5 euro miesięcznie , banan pojawia mi się na twarzy....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości