Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HideMyAss VPN Kodi
#1
Hej, potrzebuję pomocy jestem świeży w temacie.
Zakupiłem HMA VPN i zainstalowałem na moim Mi Box S, wystarczy, że odpalę aplikację HideMyAss VPN na android TV i włączę kodi i mogę czuć się bezpiecznie? czy muszę instalować jakieś wtyczki na kodi?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W jakim jesteś kraju i co robisz że potrzebujesz VPN?
Odpowiedz
#3
(09-03-2021, 09:42 AM)dabroviec napisał(a): W jakim jesteś kraju i co robisz że potrzebujesz VPN?
Polska, używam np. przy korzystaniu z wtyczki sportowa.
Odpowiedz
#4
Czy w Kodi masz zmienione IP sprawdzisz tym (nie testowałem, wygooglowałem) - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jednak aby było szybciej i nie bawić się w instalowanie wtyczki, możesz pobrać jakąś aplikację speed test oraz wejść przez przeglądarkę na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z wyłączonym i włączonym VPN i porównać adresy IP. Jeśli będą skrajnie różne to znaczy że VPN działa. Sprawdziłbym to na aplikacji speed test jak i przeglądarce, aby mieć pewność globalnego działania programu VPN w systemie.

Tak poza tym, nie wiem czy jest sens używania VPN do oglądania TV.
Odpowiedz
#5


Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
#6
Żeby nie zakładać kolejnego tematu. Często mi się zacinają streamy na sportowa.
Czy mógłbym skorzystać z tb7.pl i podpiąć pod wtyczkę sportowa lub innego hostingu?
Czy muszę korzystać z dodatku wtyczki do tb7.pl player i ręcznie szukać streamów?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości