Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adapter USB-Ethernet do telewizora Sony OLED
#11
(10-03-2021, 09:07 PM)mjw napisał(a): Nic powyżej tego limitu prędkości nic nie uzyskasz. Szybsze prędkości uzyskasz u premiumize.me ale droższe albo własny serwer + prywatne trackery + plex czy jellyfin/emby.

Dobrze, że już wiem i że raczej nie ma sensu bawić się w adaptery skoro i tak nie wycisnę nić więcej z RD.
Jak faktycznie przekłada się takie 100 mb/s na bufor-streming mediów do 50 GB  ? Internet szybszy będę mięć do kilku tygodni i zastanawiam się czy takie 90 mb/s spokojnie da mi bufor do ciągłego odtwarzania mediów bez zacięć do 50 GB ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
90mb/sek = 11,25MB/sek

1 godzina = 3600sekund

3600 x 11,25 = 40500MB : 1024MB = 39,55GB na godzinę

czyli w skrócie TAK powinno działać bez problemu

No chyba że serwery RD będą mieć kłopoty i transfer spadnie Big Grin
Odpowiedz
#13
To dobrze. światłowód na sztywno - router ASUS RT-AX56U i mam nadzieje, że w końcu będę mógł się cieszyć wysokiej jakości wstawkami z Real Debrid bez zacięć Smile Aktualnie mam net do 100 mb/s s ale jest to LTE od Orange z limitem 999 GB. W rzeczywistości wyciąga do 50 mb/s i z taką prędkością RD słabo buforuje media do 50 GB.
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
Masz racje, choć myślę, że nie będzie tak, źle telewizor posiada 2.5 GB ramu, dodatkowo będzie na sztywno podpięty pod światłowód, efekt powinien być pozytywny. Czytałem forach zagraniczne,ludzie dobrze się wypowiadają, problem może być przy wstawkach większych niż 50 GB, nie zmienia to jednak faktu, że jeśli chciałoby się mieć ekstra bufor, to potrzeba postawić Kodi/LibreELEC na naprawdę szybkim pudełku-kompie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości