Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SDMC-DV8519 S905X2 Box z Vectry
#1
Witam jestem w posiadaniu swych sztuk Tvboxa z Vectry.
Jest to model dv8519 produkcji SDMC (Sdmc robi też dla Play T-Mobile czy canal+)

SDMC-DV8519
Procesor Amlogic S905X2
CPU Quad-core 1.8 GHz (ARM Cortex-A53)
GPU ARM Mali-G31 MP2
2Gb Ram 


 Jedną sztukę chciałbym wykorzystać jako przystawkę do TV, tylko trzeba usunąć Launcher Vectry i wgrać coś czystego. Czy robił ktoś coś podobnego? Jaki Launcher polecacie do Yt Iptv kodi. Chyba że androida zastąpić całkowicie coleelec i zrobić centrum multimedialne na kodi.

Z drugą sztuką chciałbym poeksperymentować. Czy jest możliwość wyrzucenia Androida i wgrania jakiegoś Linuxa? Jeżeli tak to chciałbym postawić Pihole, klienta Torrent i jako serwer plików w sieci domowej. Mam na malinie coś podobnego postawione ale jakby dało się zrobić to na boxie to fajnie by było, inne pomysły mam na malinie.
Jestem początkującym w tych sprawach proszę o wyrozumiałość, każda podpowiedź jest dla mnie cenna. Jestem otwarty na propozycje w wykorzystaniu i możliwości Boxa.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Coreelec ani linuksa nie wygrasz. Te boxy mają certyfikat google, a przez to mają zablokowany bootloader. I tu się kończy przygoda z alternatywnymi systemami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Coreelec z karty sd bez zmiany firmware śmiga bez problemu
Odpowiedz
#4
Nie widzialem innego tematu z tym boxem to zapytam tuSmile
Pakiet z vectry jest przypisywany do urzadzenia po SN/Mac? Nie trzeba sie nigdzie logowac (ja nie znalazlem nigdzie opcji do logowania), po factory reset nie strace dostepu do kanalow z vectry?
Czy bede mial dostep do TV vectry po instalacji wolf launcher? Nie widzialem nigdzie osobnej apki, to jest jakos zintegrowane z systemem?
W jaki sposob wymusic wylaczanie boxa 1 nacisnieciem przycisku power (nie chce standby/sleep mode). W Canal + boxie ma taka opcje do ustawienia a tutaj nie widze ;/

Oogolnie to sprzecik bardzo przyjemny na 1 rzut oka, sporo mniejszy od tej krowy Canal + box Tongue

EDIT: sam sobie odpowiedzialem na to pytanie. Pakiet jest przypisywany do urzadzenia po SN, mozna robic factory reset bez obaw. Po odpaleniu Wolfa skrot do apki TV Smart od Vectry jest ale po jego kliknieciu przenosi mnie tylo na ekran glowny. Dalej nie wiem co zrobic zeby sie wylaczal zamiast stadby/sleep mode. Mam 2szt tych boxow i w obu to samo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości