Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z openload
#1
    Hej wszystkim mam problem z filmami z openload nie otwiera się żaden link wyskakuje komunikat że zdjęcia... Co poprawić żeby działały te linki? Bo tracę dużo filmów..
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zrób to co jest tam napisane czyli wchodzisz na stronę openload pair obojetne czy na komórce czy na komputerze parujesz urządzenie i leci można chyba 3 filmy zobaczyć przez jedno sparowanie
Odpowiedz
#3
Rzecz w tym że kodi zainstalowane jest tylko na tv a z niego bezbosrednio nie mogę kliknąć w ową strone
Odpowiedz
#4
(27-12-2017, 07:21 PM)RyZaaa napisał(a): Rzecz w tym że kodi zainstalowane jest tylko na tv a z niego bezbosrednio nie mogę kliknąć w ową strone

Tak jak napisałem nieważne na czym parujesz urzadzenie .Czyli szukasz upragnoinny film wlaczasz i wyskakuje owe info więc wskakuje  na lapka odpalasz w przeglądarce stronę openload pair postępujemy zgodnie z instrukcją na ekranie na końcu pair i gotowe
Odpowiedz
#5
Działa!! Dzięki za pomoc bo na to to bym nie wpadła xD
Odpowiedz
#6
Nie koniecznie musisz parować na tym samym urządzeniu. Możesz to zrobić z laptopa / tabletu itp. Jest tylko jeden warunek muszą być połączone do tej samej sieci (musi być to samo IP). Jeżeli używasz VPN to najprawdopodobniej każde urządzenie będzie miało inne IP i wtedy nie uda Ci się w ten sposób parować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości