Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HTPC - motherboard ?
#41
Jak dla mnie to trochę słabo z kadashem w PL że nie można go kupić u jakiegoś lokalnego dystrybutora np SBC Od ODROID (N2,C4) sprzedają lokalnie z gwarancją w PL. Przy zakupach za 900zł to jednak miło by było jakąś gwarancję mieć...no ale twoja kasa twoja sprawa Smile 

Tak tylko jeszcze wspomnę - czy nie rozważałeś opcji z zakupem n-vidia Shield tv Pro 2019 ?
Cenowo też wyjdzie ok 900zł a miał byś bardzo solidne urządzenie z gwarancją, choć bez Linuxa oczywiście...
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(12-02-2022, 11:43 AM)jon1022 napisał(a): Jak dla mnie to trochę słabo z kadashem w PL że nie można go kupić u jakiegoś lokalnego dystrybutora np SBC Od ODROID (N2,C4) sprzedają lokalnie z gwarancją w PL. Przy zakupach za 900zł to jednak miło by było jakąś gwarancję mieć...no ale twoja kasa twoja sprawa Smile 

Tak tylko jeszcze wspomnę - czy nie rozważałeś opcji z zakupem n-vidia Shield tv Pro 2019 ?
Cenowo też wyjdzie ok 900zł a miał byś bardzo solidne urządzenie z gwarancją, choć bez Linuxa oczywiście...

Też mnie dziwi, że nikt Khadasa nie ma w PL. Jest kilka pozycji na allegro ale jakieś starocie VIM1 i VIM2.

N-vidia... no właśnie, tylko android. Czy brak możliwości postawienia KODI na Linuxie to duży minus? Rozumiem, że chodzi o stabilność działania a cała funkcjonalność jest identyczna?

PS. Nvidia odstrasza wyglądem, jak coś do grania, a ja nie gram. Musiałbym to gdzieś chować do szafki pod TV i zakleić, żeby się nie otwierała Big Grin
Odpowiedz
#43
O tej mówisz?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wygląd kwestia gustu...ale jak dla mnie wygląda ok Big Grin   w przeciwieństwie do tańszego modelu zwanego "tubką" - bo ten to faktycznie jakieś nie porozumienie.

Kodi działa raczej identycznie + na shildzie jest obsługa DRM i wszystkie certyfikaty więc nawet we wtyczkach w kodim można uzyskać 4k na Netflix czy HBO max...
Odpowiedz
#44
Zamówiłem w/w zestaw Khadas z tańszą płytą VIM3L. 539zł na Ali. Za miesiąc powinna być Sad
Odpowiedz
#45
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości